1  / 8
Продам 2к.квартиру 1пов/10пов. Цегла. Сертифікат+ - фото 1
Продам 2к.квартиру 1пов/10пов. Цегла. Сертифікат+ - фото 2
Продам 2к.квартиру 1пов/10пов. Цегла. Сертифікат+ - фото 3
Продам 2к.квартиру 1пов/10пов. Цегла. Сертифікат+ - фото 4
Продам 2к.квартиру 1пов/10пов. Цегла. Сертифікат+ - фото 5
Продам 2к.квартиру 1пов/10пов. Цегла. Сертифікат+ - фото 6
Продам 2к.квартиру 1пов/10пов. Цегла. Сертифікат+ - фото 7
Продам 2к.квартиру 1пов/10пов. Цегла. Сертифікат+ - фото 8

Продам 2к.квартиру 1пов/10пов. Цегла. Сертифікат+

Николаев, Ингульский

Пожаловаться
34 000 $
680 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 19 мая 2026, ID: 5026176
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 50 м2
  • Площадь кухни 7.4 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Жилое состояние 
  • Планировка Двухсторонняя 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Ванна, Решетки на окнах, Гостевой паркинг 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Асфальтированная дорога 
Описание
ПРопонуємо до придбання двокімнатну квартиру, варту Вашої уваги!

Це хороший цегляний будинок. ТРетя лінія від проспекту Богоявленського. Затишний двір, який закривається!

КВартира -50кв.м. ДВОСТОРОННЯ. Не кутова! Кімнати окремі, санвузол роздільний.

Балкон та лоджія засклені.

ВСі вікна металопластикові, двері дерев'яні, труби пластикові. Лічильники на все.

На вікнах решітки. В під'їзді камера відеоспостереження.

Запрошуємо на перегляд та вдалу покупку!
Обратная связь
Наталі-Я - агент з нерухомості
офлайн