1  / 9
Продам 2кімн. квартиру в Центрі м. Кременчука - фото 1
Продам 2кімн. квартиру в Центрі м. Кременчука - фото 2
Продам 2кімн. квартиру в Центрі м. Кременчука - фото 3
Продам 2кімн. квартиру в Центрі м. Кременчука - фото 4
Продам 2кімн. квартиру в Центрі м. Кременчука - фото 5
Продам 2кімн. квартиру в Центрі м. Кременчука - фото 6
Продам 2кімн. квартиру в Центрі м. Кременчука - фото 7
Продам 2кімн. квартиру в Центрі м. Кременчука - фото 8
Продам 2кімн. квартиру в Центрі м. Кременчука - фото 9

Продам 2кімн. квартиру в Центрі м. Кременчука

Кременчуг

Пожаловаться
30 000 $
690 $ за м²
10 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 31 марта 2026, ID: 4885269
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 43.5 м2
  • Площадь кухни 6.4 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Ванна, Мебель на кухне, Гардероб 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация 
Описание
Продам 2 кімнатну квартиру по вул. Старшого Лейтенанта Кагала (стара назва Першотравнева), р-н ЦНАП!

Квартира розташована на 5 поверсі 5 поверхового будинку.
Будинок цегляний, квартира дуже тепла.

В квартирі з хорошим ремонт!
Встановлено металопластикові вікна в кімнатах та кухні, балкон заскленій (дерево). Вхідні двері замінено!

В квартирі встановлено лічильники!
Є бойлер.

Квартира продається з меблями і технікою (крім пральної машини)!

В квартирі є кладова, яка може використовуватись як гардеробна!

Квартира дуже світла і затишна!

Квартира має мега зручне розташування. В пішій доступності є все необхідне: супермаркети, різні магазини, відділення банків, школи, дитячі садочки, ЦНАП, медичні центри, аптеки, фітнес центри, кав'ярні, зупинки міського транспорту, ринок, жд, автовокзали, парк, пляж!

За більш детальною інформацією вертайтесь по телефону, що вказано в об'яві.

Втілимо Ваші мрії в квадратні метри!
Обратная связь
natali.realtor.kremen
офлайн