1  / 7
Продам/ 2х кімнатна/ Власівка - фото 1
Продам/ 2х кімнатна/ Власівка - фото 2
Продам/ 2х кімнатна/ Власівка - фото 3
Продам/ 2х кімнатна/ Власівка - фото 4
Продам/ 2х кімнатна/ Власівка - фото 5
Продам/ 2х кімнатна/ Власівка - фото 6
Продам/ 2х кімнатна/ Власівка - фото 7

Продам/ 2х кімнатна/ Власівка

Власовка

Пожаловаться
32 500 $
637 $ за м²
6 просмотров объявления | 1 сегодня Показать статистику
Добавлено: 28 марта 2026, ID: 4876413
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 51 м2
  • Площадь кухни 6 м2
  • Этаж
  • Этажность
Описание
Продається двокімнатна квартира з якісним ремонтом у затишному та тихому передмісті. До центру м. Кременчук 10 хв на авто, 20 хв.маршрутка.
У квартирі проводився капітальний ремонт. Стіни та підлога рівні. Замінені труби та сантехніка. Повністю замінили електропроводку, автомати. Нові батареї опалення в усіх кімнатах. Зроблен косметичний ремонт на нашому поверсі.
Квартира та балкон утеплені. Встановлений лічильник на холодну воду, зроблена фільтрація води як мережевої так і для пиття), є бойлер. У ванній кімнаті тепла підлога в зоні купання. Зроблена нова кухня. Будинок цегляний, знаходиться в самому центрі, поряд дитячий садочок та школа, магазини, 2 ресторани, відділення Нової пошти ( до 1000кг). У дворі є багато паркувального місця. Є кладова для велосипеда, підвал з коморами, є Стадіон 1хв. Величезний сосновий парк як для бігу так і для собак.
Обратная связь
Олена
офлайн