Без комиссии
1  / 10
Продам 2к квартиру! Біля ПАРКУ! Вигідна ціна! - фото 1
Продам 2к квартиру! Біля ПАРКУ! Вигідна ціна! - фото 2
Продам 2к квартиру! Біля ПАРКУ! Вигідна ціна! - фото 3
Продам 2к квартиру! Біля ПАРКУ! Вигідна ціна! - фото 4
Продам 2к квартиру! Біля ПАРКУ! Вигідна ціна! - фото 5
Продам 2к квартиру! Біля ПАРКУ! Вигідна ціна! - фото 6
Продам 2к квартиру! Біля ПАРКУ! Вигідна ціна! - фото 7
Продам 2к квартиру! Біля ПАРКУ! Вигідна ціна! - фото 8
Продам 2к квартиру! Біля ПАРКУ! Вигідна ціна! - фото 9
Продам 2к квартиру! Біля ПАРКУ! Вигідна ціна! - фото 10

Продам 2к квартиру! Біля ПАРКУ! Вигідна ціна!

Буча

Пожаловаться
36 700 $
680 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 31 марта 2026, ID: 4885489
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 54 м2
  • Площадь кухни 12 м2
  • Этаж
  • Этажность 10 
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Панорамные окна, Гостевой паркинг, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продам велику 2к квартиру 54 м2 в сучасній новобудові комфорт класу! Будинок теплий, цегляний, газифікований. Поверх 4 з 10. З вікон відкривається чудовий вид на сосновий ліс.

Квартира має шикарне планування! Велика простора кухня з понорамними вікнами закохає Вас з першого погляду. Просторий коридор, 2 спальні кімнати, 2 санвузла - всі умови для комфортного проживання! Наповнення - ввід комунікацій, вікна, двері. Квартира не пошкоджена! Будинок активно відновлюється після декількох незначних пошкоджень!

Навколо є все необхідне для проживання - продуктовий магазин, кав’ярні, дитячі майданчики, парк «щасливий» для прогулянок і занять спортом! Прямий виїзд до Києва - 20 хвилин! Поруч зупинка громадського транспорту.

Всі питання в Viber/WhatsApp/Telegram!
З радістю допоможу Вам у виборі житла!
Обратная связь
Anastasiya
офлайн