1  / 20
Продам 2к квартира с АГО. пгт Дніпровський - фото 1
Продам 2к квартира с АГО. пгт Дніпровський - фото 2
Продам 2к квартира с АГО. пгт Дніпровський - фото 3
Продам 2к квартира с АГО. пгт Дніпровський - фото 4
Продам 2к квартира с АГО. пгт Дніпровський - фото 5
Продам 2к квартира с АГО. пгт Дніпровський - фото 6
Продам 2к квартира с АГО. пгт Дніпровський - фото 7
Продам 2к квартира с АГО. пгт Дніпровський - фото 8
Продам 2к квартира с АГО. пгт Дніпровський - фото 9
Продам 2к квартира с АГО. пгт Дніпровський - фото 10
Продам 2к квартира с АГО. пгт Дніпровський - фото 11
Продам 2к квартира с АГО. пгт Дніпровський - фото 12
Продам 2к квартира с АГО. пгт Дніпровський - фото 13
Продам 2к квартира с АГО. пгт Дніпровський - фото 14
Продам 2к квартира с АГО. пгт Дніпровський - фото 15
Продам 2к квартира с АГО. пгт Дніпровський - фото 16
Продам 2к квартира с АГО. пгт Дніпровський - фото 17
Продам 2к квартира с АГО. пгт Дніпровський - фото 18
Продам 2к квартира с АГО. пгт Дніпровський - фото 19
Продам 2к квартира с АГО. пгт Дніпровський - фото 20

Продам 2к квартира с АГО. пгт Дніпровський

Верхнеднепровск

Пожаловаться
8 900 $
200 $ за м²
22 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 30 октября 2025, ID: 4441435
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 44.6 м2
  • Площадь кухни 5.6 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип дома Хрущевка 
  • Ремонт Косметический ремонт 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Гардероб 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Асфальтированная дорога 
Описание
Продається 2-кімнатна квартира в Дніпропетровській області, Верхньодніпровській територіальній громаді, смт Дніпровське!
Це квартира, де можна заїхати й жити одразу – є все необхідне для життя.
Вона розташована на 5-му поверсі цегляного 5-поверхового будинку, утеплена ззовні, кутова, але неймовірно тепла навіть у найлютіші морози.
Характеристики:
дах будинку відремонтовано у 2021 році;
кімнати суміжно-прохідні;
косметичний ремонт у житловому стані – зручно жити та поступово оновлювати під себе;
у квартирі залишається все необхідне для проживання;

встановлений кондиціонер;

металопластикові вікна;

санвузол суміщений;

замінені каналізаційні труби;

є всі лічильники: газ, вода, електроенергія «день-ніч».

Переваги:

Вся інфраструктура поруч у пішій доступності: школа, садок, аптеки, лікарня, пошта, магазини, ринок, зупинки транспорту.

Звідси легко дістатися до Кам’янського, Дніпра та Верхньодніпровська.

ПГТ з повноцінним життям: тут є комбінати, гіпермаркети, ринки, магазини, робочі місця – тож ви точно не залишитесь без роботи.

Тихий, затишний район для комфортного життя сім’ї.

Дзвоніть вже сьогодні, щоб домовитися про перегляд:
Обратная связь
Alena
офлайн