1  / 10
Продам 2-поверховий будинок, Ковель, 10 соток - фото 1
Продам 2-поверховий будинок, Ковель, 10 соток - фото 2
Продам 2-поверховий будинок, Ковель, 10 соток - фото 3
Продам 2-поверховий будинок, Ковель, 10 соток - фото 4
Продам 2-поверховий будинок, Ковель, 10 соток - фото 5
Продам 2-поверховий будинок, Ковель, 10 соток - фото 6
Продам 2-поверховий будинок, Ковель, 10 соток - фото 7
Продам 2-поверховий будинок, Ковель, 10 соток - фото 8
Продам 2-поверховий будинок, Ковель, 10 соток - фото 9
Продам 2-поверховий будинок, Ковель, 10 соток - фото 10

Продам 2-поверховий будинок, Ковель, 10 соток

Ковель

Пожаловаться
62 000 $
472 $ за м²
14 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 11 сентября 2025, ID: 4279724
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 131.4 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 10 сот.
  • Коммуникации Электричество, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Пропоную на продаж просторий 2-поверховий будинок з червоної цегли на приватизованій земельній ділянці 10 соток.

Характеристики:
• Загальна площа: 131,4 м²
• Житлова площа: 62,6 м²
• Перед входом облаштована відкрита тераса
• Зручний асфальтований під’їзд прямо до воріт
• 1,8 км від центру міста

Інженерні мережі:
• Газ: подача перекрита на межі ділянки, можливе відновлення підключення
• Світло: проведене до будинку, є лічильник (постачання наразі відключене, може бути відновлене новим власником)

Будинок потребує завершення внутрішніх робіт, можна оформити як незавершене будівництво або житловий будинок з першим поверхом - за бажанням покупця.

Ціна: 62 000 $

За більш детальною інформацією звертайтесь в приватні повідомлення або за номером телефону.
Обратная связь
Anastasiia
офлайн