1  / 10
Продам 2-кімнатну квартиру в Ізюмі . Є-сертифікат. Не здаеться - фото 1
Продам 2-кімнатну квартиру в Ізюмі . Є-сертифікат. Не здаеться - фото 2
Продам 2-кімнатну квартиру в Ізюмі . Є-сертифікат. Не здаеться - фото 3
Продам 2-кімнатну квартиру в Ізюмі . Є-сертифікат. Не здаеться - фото 4
Продам 2-кімнатну квартиру в Ізюмі . Є-сертифікат. Не здаеться - фото 5
Продам 2-кімнатну квартиру в Ізюмі . Є-сертифікат. Не здаеться - фото 6
Продам 2-кімнатну квартиру в Ізюмі . Є-сертифікат. Не здаеться - фото 7
Продам 2-кімнатну квартиру в Ізюмі . Є-сертифікат. Не здаеться - фото 8
Продам 2-кімнатну квартиру в Ізюмі . Є-сертифікат. Не здаеться - фото 9
Продам 2-кімнатну квартиру в Ізюмі . Є-сертифікат. Не здаеться - фото 10

Продам 2-кімнатну квартиру в Ізюмі . Є-сертифікат. Не здаеться

Изюм

Пожаловаться
14 000 $
324 $ за м²
7 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 30 октября 2025, ID: 4438722
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 43.2 м2
  • Площадь кухни 6 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Комфорт Ванна, Мебель на кухне 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация 
Описание
В АРЕНДУ НЕ ЗДАЕТЬСЯ!

Можливий продаж по сертифікату

Продається затишна та тепла 2-кімнатна квартира на 1-му поверсі 2-поверхового будинку у тихому та зручному районі Нафтовиків.
Квартира в хорошому стані, суха, світла, із зручним плануванням.

Є всі зручності:
— газ, вода, опалення
— санвузол у квартирі
— електрика
— охайний двір, спокійні сусіди

Автономне опалення.

Зручне місце розташування — все необхідне поруч.
Аптека, школа, ситячий садок, пошта, зупинка громадьського транспорта.

Ідеальний варіант для молодої сім’ї або людей похилого віку — перший поверх, тепла квартира, тихий район.

Можливий продаж з меблями та всією побутовою технікою або без — на вибір покупця.
Обратная связь
Ігор Петрович
офлайн