1  / 6
Продам 2-кімнатну квартиру в центрі Києва вул. Тургенєвська д.76-78. Лук'янівка, Шевченківський р-н  - фото 1
Продам 2-кімнатну квартиру в центрі Києва вул. Тургенєвська д.76-78. Лук'янівка, Шевченківський р-н  - фото 2
Продам 2-кімнатну квартиру в центрі Києва вул. Тургенєвська д.76-78. Лук'янівка, Шевченківський р-н  - фото 3
Продам 2-кімнатну квартиру в центрі Києва вул. Тургенєвська д.76-78. Лук'янівка, Шевченківський р-н  - фото 4
Продам 2-кімнатну квартиру в центрі Києва вул. Тургенєвська д.76-78. Лук'янівка, Шевченківський р-н  - фото 5
Продам 2-кімнатну квартиру в центрі Києва вул. Тургенєвська д.76-78. Лук'янівка, Шевченківський р-н  - фото 6

Продам 2-кімнатну квартиру в центрі Києва вул. Тургенєвська д.76-78. Лук'янівка, Шевченківський р-н

Киев, Шевченковский

Пожаловаться
135 000 $
2 755 $ за м²
3 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 24 марта 2026, ID: 4867476
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 49 м2
  • Площадь кухни 4 м2
  • Этаж
  • Этажность 10 
  • Ремонт Косметический ремонт 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Централизованное 
Описание
Продам стильну та затишну 2-кімнатну квартиру в центрі Києва вул. Тургенєвська д.76-78. Лук'янівка, Солдатська слобідка, Шевченківський р-н м. Київ
Будинок знаходиться в одному із найпрестижніших районів Києва. Квартира знаходиться на 9-му поверсі 9-поверхового будинку. Площа 49м2, житлова 37м2, кухня 4м2. Над квартирою є технічний поверх. Також є комора (з документами право власності).
•Вквартирі зроблено чудовий ремонт з використанням якісних матеріалів. Вдало спланований простір включає вітальню, спальню, кухню та ванну кімнату.
•Квартира продається з меблями та побутовою технікою.
•Поруч знаходиться все, що необхідно для комфортного життя: магазини, школи, ресторани, кафе, банки, кінотеатр, Лук'янівський ринок зі свіжими продуктами за доступними цінами, та багато іншого.
•Зручна транспортна розв'язка (750 метрів м. Лук'янівка) дозволить легко та швидко дістатися будь-якої точки міста.
Тел.(044) 200-10-80

Обратная связь
АН Валион
офлайн