Без комиссии
1  / 13
Продам 2-кімнатну квартиру по вул. Преображенська, 39/8 - фото 1
Продам 2-кімнатну квартиру по вул. Преображенська, 39/8 - фото 2
Продам 2-кімнатну квартиру по вул. Преображенська, 39/8 - фото 3
Продам 2-кімнатну квартиру по вул. Преображенська, 39/8 - фото 4
Продам 2-кімнатну квартиру по вул. Преображенська, 39/8 - фото 5
Продам 2-кімнатну квартиру по вул. Преображенська, 39/8 - фото 6
Продам 2-кімнатну квартиру по вул. Преображенська, 39/8 - фото 7
Продам 2-кімнатну квартиру по вул. Преображенська, 39/8 - фото 8
Продам 2-кімнатну квартиру по вул. Преображенська, 39/8 - фото 9
Продам 2-кімнатну квартиру по вул. Преображенська, 39/8 - фото 10
Продам 2-кімнатну квартиру по вул. Преображенська, 39/8 - фото 11
Продам 2-кімнатну квартиру по вул. Преображенська, 39/8 - фото 12
Продам 2-кімнатну квартиру по вул. Преображенська, 39/8 - фото 13

Продам 2-кімнатну квартиру по вул. Преображенська, 39/8

Киев, Соломенский

Пожаловаться
63 000 $
1 391 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 19 февраля 2026, ID: 4770942
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 45.3 м2
  • Площадь кухни 6 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип дома Хрущевка 
  • Ремонт Косметический ремонт 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Ванна, Мебель на кухне, Гостевой паркинг 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продам 2-кімнатну квартиру по вул. Преображенська, 39/8.

Загальна площа квартири - 45.3 м², житлова - 31.3 м² (19.8 м² + 11.5 м²), кухня - 6.1 м².

Квартира двостороння.

Обладнана газовою колонкою для підігріву води.

Квартира розташована на 4/5 поверсі цегляного будинку.

В квартирі виконано сучасний ремонт. Вікна металопластикові, ламінат, замінено комунікації. З меблями і технікою.

Будинок має зручну локацію (між просп. Валерія Лобановського та вул. Протасів Яр), що дозволяє минати затори та швидко діставатися до центру міста та в напрямку виїзду з Києва.

Навколо розвинена інфраструктура - лікарні, школи, магазини, ринок, громадський транспорт, парк, аптеки, 15 хв. громадським транспортом - метро "Олімпійська", центр міста з різноманітними закладами для відпочинку та ділової активності.

Комісію агентства покупець сплачує окремо.
Обратная связь
Агентство Concord 2
офлайн
Похожие объявления
Продам 3 кв. ЖК ULDUS Днепр 4
  • Трехкомнатная
  • 127 м2
  • 8 / 20 эт.
155 000 $
Продаж 3-квартири-студії ???? ????ЖК ULDUZ ▫️127 кв.м. ▫️8/20 поверх ▫️Автономний електрокотел ▫️Тепла підлога ( керамограніт в 2 санвузлах, у вітальні, в коридорі) ▫️Звукоізоляція ▫️Скло тоноване 3-камерне ▫️Посилена стіна вхідних дверей та броньовані вхідні двері для додаткової безпеки. ▫️Відеоспостереження із записом, сигналізація Ajax. ▫️Системи оповіщення про затоплення, дим, газ та пожежі. ▫️Тепла підлога та інвертори на панорамних вікнах. ▫️ Додаткові радіатори в спальнях ▫️Залишаються всі високоякісні меблі та техніка. ▫️Двері міжкімнатні безшовні ▫️Декорування стін панелями із натурального дерева ▫️Меблі на доводчиках ▫️Пральна та сушильна машини ▫️Гаряча вода - бойлери по 150 л ▫️Інтернет оптоволокно ▫️Є введення для підключення літієвих батарей ▫️Електрокарнизи та управління кондиціюванням як з пульта, так і з мобільного додатку. ▫️Фільтр води у квартирі ▫️Дробарка для харчових відходів Ця квартира створена для комфорту та безпеки!
Днепр, Чечеловский
Продаж 2-кімнатної квартири по вул. Нижня Горова! Черкассы 5
  • Двухкомнатная
  • 55.5 м2
  • 1 / 5 эт.
67 000 $
Продаж 2-кімнатної квартири по вул. Нижня Горова! Зручне місце розташування – поруч дитяче містечко, школи, садочки, магазини, аптеки та зупинки громадського транспорту. Квартира в хорошому житловому стані, одна кімната прохідна. Додаткова перевага – кладова на кухні площею 3,5 м². Є можливість облаштувати окремий вихід або добудувати балкон. Квартира чудово підійде як для комфортного проживання, так і для комерційного використання (офіс, салон, кабінет тощо). 0687539842 Олександр
Черкассы
Продаж 2-кімнатної квартири з сучасним ремонтом Черкассы 5
  • Двухкомнатная
  • 47 м2
  • 5 / 5 эт.
66 500 $
Продаж 2-кімнатної квартири з сучасним ремонтом Загальна площа 47 м² квартира розташована на 5 поверсі 5-поверхового будинку Світла та затишна квартира з якісним євроремонтом, виконаним рік тому. Повністю замінені електропроводка, сантехніка, каналізація, підлога. Встановлено натяжні стелі, кондиціонер, вбудовану гардеробну та якісну кухню. Квартира продається з меблями та побутовою технікою. Тихий і доглянутий двір, є паркомісця, хороші сусіди. Поруч школа, дитячий садок, магазини, аптеки, парк, ринок та зупинки громадського транспорту. Заходь і живи без додаткових вкладень! Телефонуйте для перегляду 0687539842
Черкассы
офлайн
Агентство Concord 2
На сайте с 16 апреля 2020