Без комиссии
1  / 20
Продам 2 кімнатну квартиру по пр. Соборному (р-н Центру зайнятості) - фото 1
Продам 2 кімнатну квартиру по пр. Соборному (р-н Центру зайнятості) - фото 2
Продам 2 кімнатну квартиру по пр. Соборному (р-н Центру зайнятості) - фото 3
Продам 2 кімнатну квартиру по пр. Соборному (р-н Центру зайнятості) - фото 4
Продам 2 кімнатну квартиру по пр. Соборному (р-н Центру зайнятості) - фото 5
Продам 2 кімнатну квартиру по пр. Соборному (р-н Центру зайнятості) - фото 6
Продам 2 кімнатну квартиру по пр. Соборному (р-н Центру зайнятості) - фото 7
Продам 2 кімнатну квартиру по пр. Соборному (р-н Центру зайнятості) - фото 8
Продам 2 кімнатну квартиру по пр. Соборному (р-н Центру зайнятості) - фото 9
Продам 2 кімнатну квартиру по пр. Соборному (р-н Центру зайнятості) - фото 10
Продам 2 кімнатну квартиру по пр. Соборному (р-н Центру зайнятості) - фото 11
Продам 2 кімнатну квартиру по пр. Соборному (р-н Центру зайнятості) - фото 12
Продам 2 кімнатну квартиру по пр. Соборному (р-н Центру зайнятості) - фото 13
Продам 2 кімнатну квартиру по пр. Соборному (р-н Центру зайнятості) - фото 14
Продам 2 кімнатну квартиру по пр. Соборному (р-н Центру зайнятості) - фото 15
Продам 2 кімнатну квартиру по пр. Соборному (р-н Центру зайнятості) - фото 16
Продам 2 кімнатну квартиру по пр. Соборному (р-н Центру зайнятості) - фото 17
Продам 2 кімнатну квартиру по пр. Соборному (р-н Центру зайнятості) - фото 18
Продам 2 кімнатну квартиру по пр. Соборному (р-н Центру зайнятості) - фото 19
Продам 2 кімнатну квартиру по пр. Соборному (р-н Центру зайнятості) - фото 20

Продам 2 кімнатну квартиру по пр. Соборному (р-н Центру зайнятості)

Александрия

Пожаловаться
24 900 $
514 $ за м²
11 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 28 марта 2026, ID: 4876192
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 48.4 м2
  • Площадь кухни 5.5 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Планировка Раздельная 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Ванна, Лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продам 2 кімнатну квартиру по пр. Соборному (р-н Центру зайнятості) на 7 поверсі 9-ти поверхового будинку (гуртожиток). Загальна площа квартири 48.4 кв. метра , житлова площа 31.5 кв.метрів, кухня 5.5 кв.метрів. Квартира не кутова, в гарному стані, в кімнатах частково зроблений ремонт (крім кухні), встановлені металопластикові вікна, нові вхідні та міжкімнатні двері, зашклений дерев'яною рамою балкон. Центральне опалення. Встановлений бойлер на гарячу воду, електроплита, лічильник на воду та двотарифний електролічильник. Будинок розташований в дуже зручному місці - поряд знаходяться: школи, дитячі садочки, дитячі майданчики, аптеки, супермаркети, торгові центри, зупинки громадського транспорту. Можливий продаж по програмі Е-відновлення.
Обратная связь
Валерій
офлайн