Без комиссии
1  / 10
Продам 2-кімнатну квартиру на Власівці або обміняю на Світловодськ - фото 1
Продам 2-кімнатну квартиру на Власівці або обміняю на Світловодськ - фото 2
Продам 2-кімнатну квартиру на Власівці або обміняю на Світловодськ - фото 3
Продам 2-кімнатну квартиру на Власівці або обміняю на Світловодськ - фото 4
Продам 2-кімнатну квартиру на Власівці або обміняю на Світловодськ - фото 5
Продам 2-кімнатну квартиру на Власівці або обміняю на Світловодськ - фото 6
Продам 2-кімнатну квартиру на Власівці або обміняю на Світловодськ - фото 7
Продам 2-кімнатну квартиру на Власівці або обміняю на Світловодськ - фото 8
Продам 2-кімнатну квартиру на Власівці або обміняю на Світловодськ - фото 9
Продам 2-кімнатну квартиру на Власівці або обміняю на Світловодськ - фото 10

Продам 2-кімнатну квартиру на Власівці або обміняю на Світловодськ

Власовка

Пожаловаться
14 000 $
272 $ за м²
52 просмотра объявления | 1 сегодня Показать статистику
Добавлено: 3 января 2026, ID: 4625767
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 51.4 м2
  • Площадь кухни 8.5 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип дома Жилой фонд 80-90-е 
  • Планировка Двухсторонняя 
  • Тип стен Панельный 
  • Отопление Централизованное 
Описание
Продам або обміняю 2-кімнатну квартиру, Власівка (Світловодськ), 1 поверх, 51:4 м². Дві просторі кімнати — 11,5 і 17,4 м², кухня 8:5м², санвузол роздільний, зручний коридор. Світла, тепла квартира. Поруч зупинка транспорту, магазини. Обмін на 1–2 кімн. квартиру у Світловодську або Кременчуці. Без комісії — від власника.
Обратная связь
Олександра
офлайн