1  / 15
Продам 2-х кімнатну квартиру,Автовокзал,Шатило - фото 1
Продам 2-х кімнатну квартиру,Автовокзал,Шатило - фото 2
Продам 2-х кімнатну квартиру,Автовокзал,Шатило - фото 3
Продам 2-х кімнатну квартиру,Автовокзал,Шатило - фото 4
Продам 2-х кімнатну квартиру,Автовокзал,Шатило - фото 5
Продам 2-х кімнатну квартиру,Автовокзал,Шатило - фото 6
Продам 2-х кімнатну квартиру,Автовокзал,Шатило - фото 7
Продам 2-х кімнатну квартиру,Автовокзал,Шатило - фото 8
Продам 2-х кімнатну квартиру,Автовокзал,Шатило - фото 9
Продам 2-х кімнатну квартиру,Автовокзал,Шатило - фото 10
Продам 2-х кімнатну квартиру,Автовокзал,Шатило - фото 11
Продам 2-х кімнатну квартиру,Автовокзал,Шатило - фото 12
Продам 2-х кімнатну квартиру,Автовокзал,Шатило - фото 13
Продам 2-х кімнатну квартиру,Автовокзал,Шатило - фото 14
Продам 2-х кімнатну квартиру,Автовокзал,Шатило - фото 15

Продам 2-х кімнатну квартиру,Автовокзал,Шатило

Кропивницкий, Фортечный

Пожаловаться
50 000 $
1 087 $ за м²
1 просмотр объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 3 апреля 2026, ID: 4900841
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 46 м2
  • Площадь кухни 8 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Косметический ремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Комфорт Ванна, Мебель на кухне, Решетки на окнах 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продам 2-х квартиру на першому поверсі з великим балконом з решотками. Є підвісна стеля, євроремонт, газове індивідуальне опалення, вайфай, ніч-день лічильник. Інфаструктура: Файномаркет, Атб, Дендропарк, аптека, Критий ринок та багато іншого знаходиться 5-ти хвилин пішки..

Вид обєкта: Вторинний ринок;

Тип будинку: Житловий фонд 80-90-і;

Рік введення в експлуатацію: 1 980;

Мультимедіа: Швидкісний інтернет, Wi-Fi;

Комфорт: Балкон, лоджія, Ванна, Меблі на кухні, Грати на вікнах;

Комунікації: Асфальтована дорога, Центральна каналізація, Електрика, Вивіз відходів, Газ, Центральний водопровід;

Інфраструктура (до 500 метрів): Відділення банку, банкомат, Зупинка транспорту, Магазин, кіоск, Супермаркет, ТРЦ, Автовокзал, Аптека, Лікарня, поліклініка, Дитячий садок, Ринок, Парк, зелена зона, Дитячий майданчик, Школа;

Інклюзивність: Поручні на сходах;

№213-288-718

Допомога з продажем Вашої любої нерухомості, підбір будинку, квартири, комерційної нерухомості на Ваш бюджет і з Вашими побажаннями.

Повний юридичний супровід угоди!!! Вивіз комунальних служб. Допомога з документами.