1  / 15
Продам 2-к. квартиру ЖК «Святобор»,Житомирська,Святошино LM - фото 1
Продам 2-к. квартиру ЖК «Святобор»,Житомирська,Святошино LM - фото 2
Продам 2-к. квартиру ЖК «Святобор»,Житомирська,Святошино LM - фото 3
Продам 2-к. квартиру ЖК «Святобор»,Житомирська,Святошино LM - фото 4
Продам 2-к. квартиру ЖК «Святобор»,Житомирська,Святошино LM - фото 5
Продам 2-к. квартиру ЖК «Святобор»,Житомирська,Святошино LM - фото 6
Продам 2-к. квартиру ЖК «Святобор»,Житомирська,Святошино LM - фото 7
Продам 2-к. квартиру ЖК «Святобор»,Житомирська,Святошино LM - фото 8
Продам 2-к. квартиру ЖК «Святобор»,Житомирська,Святошино LM - фото 9
Продам 2-к. квартиру ЖК «Святобор»,Житомирська,Святошино LM - фото 10
Продам 2-к. квартиру ЖК «Святобор»,Житомирська,Святошино LM - фото 11
Продам 2-к. квартиру ЖК «Святобор»,Житомирська,Святошино LM - фото 12
Продам 2-к. квартиру ЖК «Святобор»,Житомирська,Святошино LM - фото 13
Продам 2-к. квартиру ЖК «Святобор»,Житомирська,Святошино LM - фото 14
Продам 2-к. квартиру ЖК «Святобор»,Житомирська,Святошино LM - фото 15

Продам 2-к. квартиру ЖК «Святобор»,Житомирська,Святошино LM

Киев, Святошинский

Пожаловаться
127 000 $
2 581 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 20 февраля 2026, ID: 4772440
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 49.2 м2
  • Площадь кухни 18.6 м2
  • Этаж 12 
  • Этажность 25 
  • Планировка Студия 
  • Тип стен Монолитный 
  • Отопление Централизованное 
  • Коммуникации Центральный водопровод 
Описание
Продам 2-кімнатну квартиру-студію у житловому комплексі комфорт-класу «Святобор», вул. Львівська, буд. 15, Святошинський район, Святошино, станція метро "Житомирська" - 10 хв. пішки.

Код об'єкта SF-3-058-710.

Поряд розташованні: магазини, супермаркет, школи, дитячий садок, поліклініка, аптека, ринок, стадіон, салон краси, церква, банк, кафе, відділення Нової пошти, зупинка транспорту.

Забудовник: «City One Development» та «Інвест-Будресурс».
Будинок зданий у експлуатацію у 2021 році.

12-й поверх 25-ти поверхового будинку.

Загальна площа - 49,2 кв.м:
кухня-вітальня 18,5 кв.м, 2 кімнати, 1 балкон, 1 суміжний санвузол, передпокій.

У квартирі виконано якіний євроремонт. Продається з сучасними меблями та технікою.
Також можливий продаж паркомісця в підземному паркінгу.
Закритий двір без машин, підземний паркінг, цілодобове відеоспостереження, гостьовий паркінг тільки для мешканців та гостей комплексу.

Вартість - $ 127 тис. за об'єкт + послуги АН.

Безкоштовна консультація з усіх питань оформлення іпотеки, а також участі у держпрограмах:
єВідновлення, Постанови №206, №214, №280, №719.

Платимо гроші за рекомендацію!
Отримайте бонус, якщо по вашій рекомендації оформлена угода через нашу АН.
Номер оголошення на сайті компанії: SF-3-058-710-LX.
Обратная связь
Любов Муковоз
офлайн
Похожие объявления
Продаж 2х кімнатної квартири, р-н ДНС. Белая Церковь 9
  • Двухкомнатная
  • 45 м2
  • 4 / 4 эт.
39 000 $
Продам 2х кімнатну квартиру ( район Критого ринку) на 4 поверсі 4 поверхового будинку. Загальна площа 45м2, кухня-6 м2. Не кутова, суха , чиста ,охайна. Санвузол суміжний, газова колонка ,та лічильники на все. При продажі залишаються техніка та меблі. Є невеликий підвал- сухий. В крокової доступності – ринок, супермаркети, аптеки, школа, садочок, відділення банку та нової пошти. Ціна 39.000 у.о., гарний торг.
Белая Церковь
Продаж 1- квартири вул. Українського відродження 3в Киев 4
  • Однокомнатная
  • 44.6 м2
  • 3 / 16 эт.
65 000 $
Продаж 1- к квартири вул. Українського відродження 3в. Функціональне планування: окрема спальня з виходом на балкон, кухня з балконом, простора вітальня, с/в роздільний, квартира частково мебльована, нова кухня, встановлений бойлер - 80л. Чудова локація, одразу буля будинку ліс, парковка у дворі, поруч супермаркети, магазини, запинка транспорту, до м. Житомирська - 10 хв. їзди. 044 200 10 80
Киев, Святошинский
Продаж 2К квартири Без % ЖК Сонячна Рівʼєра, вулиця Микільсько-Слобідська 3-А Киев 16
  • Двухкомнатная
  • 77.6 м2
  • 9 / 30 эт.
235 000 $
Продаж без комісії 2К квартири на березі Дніпра. ЖК бізнес-класу «Сонячна Рівʼєра», вулиця Микільсько-Слобідська 3-А, Дніпровський район, Лівий берег. Розглядаємо безготівковий розрахунок. Квартира з сучасним інтер'єром та ергономічним плануванням для сім'ї або пари, яка цінує легкість, комфорт і спокій у великому місті. Загальна площа — 77,6 м², житлова — 37 м², кухня — 15 м². Високі 3-метрові стелі, акцент на натуральне дерево, лаконічний інтер'єр — підкреслюють індивідуальний стиль і статус. Розташована на 9 поверсі 30-ти поверхового будинку. Кухня-вітальня гармонійно облаштована. Вбудована вся необхідна побутова техніка Mille — посудомийна машина, духова шафа, варочна поверхня, витяжка, холодильник. Додатково є релакс-зона біля вікна із вмонтованою кавомашиною — тут зручно проводити час з близькими та приймати гостей. Приєднана панорамна лоджія наповнює кімнату денним світлом та дозволяє функціонально використати весь простір. Спальна зона відокремлена скляною перегородкою. У кімнатах встановлені кондиціонери та телевізори. Вбудовані шафи для зберігання речей розташовані у передпокої. Друга спальня має продуманий простір для роботи/навчання, окреме місце для відпочинку та гардеробну. Один санвузол окремий, другий суміжний з душем. Наявна прально-сушильна машина Mille. Є великі шафи для зберігання речей та естетичного маскування сантехнічних та господарських елементів. Ремонт виконаний якісно — для власного користування і комфортного життя. При відключенні світла, в будинку є сучасна інверторна станція, яка забезпечує роботу ліфтів, подачу води, систему безпеки. Закрита територія ЖК: цілодобова охорона та відеоспостереження; гостьовий паркінг; сучасний дитячий майданчик, спортивна зона із баскетбольним майданчиком та тренажерами. До м.Лівобережна — пішки 10 хв, м.Гідропарк — пішки 15 хв. До центру Києва — на авто 10 хв. Інфраструктура: Дніпровська набережна, Русанівський канал, пляжі та паркові зони для прогулянок; спорткомплекси — StreetSport, AtleticoFitness Club, фітнес-клуб —GrandSport Для яскравого відпочинку — МВЦ, Яхт-клуб, Театр драми і комедії, кінотеатр у ТРЦ Komod, ТЦ Лівобережній, ресторани та кав’ярні на будь-який смак. Для комфортного життя — салони краси, відділення банків, медичні заклади, аптеки, школи (№128, №125, №65, коледж та ліцей), дитячі садочки (№691, №628, №660, ДНЗ №599), супермаркети (Новус, Фора, Сільпо), ринок, ярмарка, поштомати. Дзвоніть (або пишіть Viber/Telegram) для попереднього запису на перегляд. Ціна 235 000 у.о. Марина, тел.: 063 392 35 35
Киев, Днепровский
офлайн
Любов Муковоз
На сайте с 16 апреля 2020