1  / 5
Продам 2-к квартиру, ЖК "FamilyFriends", вул. Новопольова, 2, Соломʼянський район - фото 1
Продам 2-к квартиру, ЖК "FamilyFriends", вул. Новопольова, 2, Соломʼянський район - фото 2
Продам 2-к квартиру, ЖК "FamilyFriends", вул. Новопольова, 2, Соломʼянський район - фото 3
Продам 2-к квартиру, ЖК "FamilyFriends", вул. Новопольова, 2, Соломʼянський район - фото 4
Продам 2-к квартиру, ЖК "FamilyFriends", вул. Новопольова, 2, Соломʼянський район - фото 5

Продам 2-к квартиру, ЖК "FamilyFriends", вул. Новопольова, 2, Соломʼянський район

Киев, Соломенский

Пожаловаться
70 000 $
1 082 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 11 мая 2026, ID: 5012024
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 64.7 м2
  • Площадь кухни 13.35 м2
  • Этаж 20 
  • Этажность 26 
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Газоблок 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Охраняемая территория, Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продам 2-к квартиру, ЖК "FamilyFriends", вул. Новопольова, 2, Соломʼянський район.

Загальна площа - 64.7 м², житлова - 32.45 м², кухня - 13.35 м².

Квартира розташована на 20/26 поверсі.

Стан - після будівельників.

Навколо будинку закрита територія.

На перших поверхах у комплексі відкрито магазини, кафе, репетиторський центр вивчення мов. Поруч навчальні заклади - НАУ, ліцей КПІ, НВК "Ерудит", школа мистецтв. Неподалік комплексу озеро та парк "Відрадний", ТРЦ "Мармелад", ТРЦ "Космополіт".

Зручна транспортна розвʼязка, метро "Шулявська" - 10 хв. транспортом.

Продаж по переуступці.

Комісію агентства покупець сплачує окремо.
Обратная связь
Агентство Concord 2
офлайн