1  / 17
Продам 1к. квартиру ЖК Дніпровська Брама 2 - фото 1
Продам 1к. квартиру ЖК Дніпровська Брама 2 - фото 2
Продам 1к. квартиру ЖК Дніпровська Брама 2 - фото 3
Продам 1к. квартиру ЖК Дніпровська Брама 2 - фото 4
Продам 1к. квартиру ЖК Дніпровська Брама 2 - фото 5
Продам 1к. квартиру ЖК Дніпровська Брама 2 - фото 6
Продам 1к. квартиру ЖК Дніпровська Брама 2 - фото 7
Продам 1к. квартиру ЖК Дніпровська Брама 2 - фото 8
Продам 1к. квартиру ЖК Дніпровська Брама 2 - фото 9
Продам 1к. квартиру ЖК Дніпровська Брама 2 - фото 10
Продам 1к. квартиру ЖК Дніпровська Брама 2 - фото 11
Продам 1к. квартиру ЖК Дніпровська Брама 2 - фото 12
Продам 1к. квартиру ЖК Дніпровська Брама 2 - фото 13
Продам 1к. квартиру ЖК Дніпровська Брама 2 - фото 14
Продам 1к. квартиру ЖК Дніпровська Брама 2 - фото 15
Продам 1к. квартиру ЖК Дніпровська Брама 2 - фото 16
Продам 1к. квартиру ЖК Дніпровська Брама 2 - фото 17

Продам 1к. квартиру ЖК Дніпровська Брама 2

Слобожанское

Пожаловаться
33 600 $
700 $ за м²
3 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 4 января 2026, ID: 4629401
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 48 м2
  • Площадь кухни 16 м2
  • Этаж
  • Этажность 10 
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Раздельная 
  • Отопление Собственная котельная 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продам 1к в новобудові!
Після будівельників.
Заведені всі комунікації : світло, вода, газ.
Встановлено двоконтурний газовий котел.
Є дізайнерський проект.
Закрите подвiр'я. Є місця для паркування автомобiлiв.
Суперова інфраструктура, все практично поруч - дитячий садочок, аптека, лiкарня, супермаркети, розважальні комплекси.
У кроковiй відстані зупинка громадського транспорту.
Розглянемо питання продажу по безналу по 600 та 280 Постанові.
Можливо обмін на будинок.
25041225
Обратная связь
Геннадий
офлайн