Без комиссии
1  / 13
Продам 1к-квартиру з ремонтом ЖК Сакура Крюківщина - фото 1
Продам 1к-квартиру з ремонтом ЖК Сакура Крюківщина - фото 2
Продам 1к-квартиру з ремонтом ЖК Сакура Крюківщина - фото 3
Продам 1к-квартиру з ремонтом ЖК Сакура Крюківщина - фото 4
Продам 1к-квартиру з ремонтом ЖК Сакура Крюківщина - фото 5
Продам 1к-квартиру з ремонтом ЖК Сакура Крюківщина - фото 6
Продам 1к-квартиру з ремонтом ЖК Сакура Крюківщина - фото 7
Продам 1к-квартиру з ремонтом ЖК Сакура Крюківщина - фото 8
Продам 1к-квартиру з ремонтом ЖК Сакура Крюківщина - фото 9
Продам 1к-квартиру з ремонтом ЖК Сакура Крюківщина - фото 10
Продам 1к-квартиру з ремонтом ЖК Сакура Крюківщина - фото 11
Продам 1к-квартиру з ремонтом ЖК Сакура Крюківщина - фото 12
Продам 1к-квартиру з ремонтом ЖК Сакура Крюківщина - фото 13

Продам 1к-квартиру з ремонтом ЖК Сакура Крюківщина

Крюковщина

Пожаловаться
57 900 $
1 524 $ за м²
2 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 26 сентября 2025, ID: 4317208
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 38 м2
  • Площадь кухни 11 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Мебель на кухне, Панорамные окна, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продаж однокімнатної квартири в ЖК Сакура в Крюківщині (Вишневе)

Загальна площа 38.6м2
Поверх 8/9

Квартира з готовим ремонтом, меблями та технікою. Перепланована в студію, є окремо зона кухні, зона вітальні та зона спальні з двоспальним ліжком.

Вбудована кухня з усією необхідною технікою:
- холодильник
- посудомийна машина
- мікрохвильова піч
- духова шафа
- газова варильня поверхня

В квартирі розведена тепла підлога, на стелі підсвітка

Є кондиціонер
Зона лоджії та балкон з якого відкривається гарний вид на дубову рощу.

Поруч є все необхідне для комфортного життя: Сільпо, магазини, парк, зупинки транспорту та швидкий виїзд у Київ.

Для перегляду пишіть або телефонуйте, Євгенія
Обратная связь
Євгенія
офлайн