1  / 8
‼️Продам 18 сот в Княжичах‼️ ( Броварський), під будівництво,  Княжий двір - фото 1
‼️Продам 18 сот в Княжичах‼️ ( Броварський), під будівництво,  Княжий двір - фото 2
‼️Продам 18 сот в Княжичах‼️ ( Броварський), під будівництво,  Княжий двір - фото 3
‼️Продам 18 сот в Княжичах‼️ ( Броварський), під будівництво,  Княжий двір - фото 4
‼️Продам 18 сот в Княжичах‼️ ( Броварський), під будівництво,  Княжий двір - фото 5
‼️Продам 18 сот в Княжичах‼️ ( Броварський), під будівництво,  Княжий двір - фото 6
‼️Продам 18 сот в Княжичах‼️ ( Броварський), під будівництво,  Княжий двір - фото 7
‼️Продам 18 сот в Княжичах‼️ ( Броварський), під будівництво,  Княжий двір - фото 8

‼️Продам 18 сот в Княжичах‼️ ( Броварський), під будівництво, Княжий двір

Княжичи

Пожаловаться
129 673.31 грн.
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 26 августа 2026, ID: 5253707
Характеристики
  • Расстояние до ближайшего города до 10 км. 
  • Площадь участка 18 соток
  • Коммуникации Газ, Электричество, Асфальтированная дорога 
  • Инфраструктура Детский сад, Школа, Остановка транспорта, Рынок, Аптека, Отделение почты 
  • Ландшафт Озеро, Лес 
Описание
Ділянка знаходиться у центрі села. Княжий Двір поруч. З виходом на асфальтовану дорогу. Усі комунікації вздовж дороги! Поруч зупинка транспорту.
розміри ділянки 40 м фасад на 44.
Цільове призначення: 02.01 Для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд. Ціна вказана за сотку.
Орієнтир вул. Стогнія, поруч Княжий Двір

Цена 2900 у.е./ сотка
Обратная связь
Сергій
офлайн
Похожие объявления
5 га під LOGISTIC HUB — 3 км від Києва! Новоселки 3
    4 000 $
    5 га під LOGISTIC HUB — 3 км від Києва! Продаж стратегічної ділянки під забудову логістичного комплексу. Де: Києво-Святошинський р-н, поруч із трасою М-05 (Одеса-Київ). Чому це вигідно? Локація №1: Всього 3 км до столиці. Готовий проект: Будівництво без затримок. Інфраструктура: Облаштований заїзд та наявні комунікації. Статус: Земля у власності. Найкраща пропозиція у південному напрямку від Києва для великого бізнесу. +380973562483 (WhatsApp)
    Новоселки
    Участок 15соток г.Носовка Носовка 4
      1 200 $
      Земельна ділянка розташована в м.Носівка, оброблена, без бур'яну, 2 Акти на дві ділянки - один під забудову, другий для ведення сільського господарства, ділянки ухожені, на ділянці стоїть електричний стовп.
      Носовка
      Земельна ділянка 1.5 га з незавершеним будівництвом с. Неліпино | м. Свалява Свалява 11
        989 $
        Продаю незавершене будівництво промислової будівлі на зем. ділянці площею 1,5 га (150 соток), акт, розташоване на границі м. Свалява та с. Неліпино. Цільове призначення ділянки- промислове будівництво. Об’єкт розташований на землях с. Неліпино, 500 м. від м. Свалява, вул. Торгова 20. На ділянці знаходяться цоколь адмін будівлі, фундаменти під колони для будівлі 120/18 м. Можна поставити любу частину. Територія грунт, до асфальту 500 м, дорога відсипана щебнем,ел. енергія. Ціна 989 $ за сотку. Власник Петро. Дякую за покупку.
        Свалява
        офлайн
        Сергій
        На сайте с 16 апреля 2020