1  / 14
Продам 1-комнатную квартиру в ЖК «Радужный» (256-866) - фото 1
Продам 1-комнатную квартиру в ЖК «Радужный» (256-866) - фото 2
Продам 1-комнатную квартиру в ЖК «Радужный» (256-866) - фото 3
Продам 1-комнатную квартиру в ЖК «Радужный» (256-866) - фото 4
Продам 1-комнатную квартиру в ЖК «Радужный» (256-866) - фото 5
Продам 1-комнатную квартиру в ЖК «Радужный» (256-866) - фото 6
Продам 1-комнатную квартиру в ЖК «Радужный» (256-866) - фото 7
Продам 1-комнатную квартиру в ЖК «Радужный» (256-866) - фото 8
Продам 1-комнатную квартиру в ЖК «Радужный» (256-866) - фото 9
Продам 1-комнатную квартиру в ЖК «Радужный» (256-866) - фото 10
Продам 1-комнатную квартиру в ЖК «Радужный» (256-866) - фото 11
Продам 1-комнатную квартиру в ЖК «Радужный» (256-866) - фото 12
Продам 1-комнатную квартиру в ЖК «Радужный» (256-866) - фото 13
Продам 1-комнатную квартиру в ЖК «Радужный» (256-866) - фото 14

Продам 1-комнатную квартиру в ЖК «Радужный» (256-866)

Лиманка

Пожаловаться
34 000 $
867 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 31 января 2026, ID: 4711484
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 39.2 м2
  • Площадь кухни 10.4 м2
  • Этаж
  • Этажность 13 
  • Ремонт Косметический ремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Комфорт Ванна, Мебель на кухне, Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продам 1-кімнатну квартиру в ЖК «Радужний»

Площа — 39,2 м²
Поверх — 3 з 13

Квартира з житловим станом, повністю укомплектована меблями та побутовою технікою.
Розташована на комфортному 3-му поверсі. Планування зручне: кімната 18 м², кухня 10,4 м².

Основні переваги:

— Великий засклений полукруглий балкон — можна облаштувати зону відпочинку або робочий кабінет
— Встановлено бойлер, кондиціонер, електроплита
— Світла, тепла квартира — можна заїжджати без додаткових витрат
— Генератор у будинку — завжди є світло
— Охайний двір з дитячим майданчиком і фонтаном

ЖК «Радужний» — це розвинена інфраструктура, магазини, зупинки транспорту, близькість до міста.

Підійде як для проживання, так і для орендного бізнесу.

Телефонуйте — квартира вільна і готова до перегляду.
Обратная связь
Lider Family-7 Наталия
офлайн