1  / 8
Продам 1-кімнатну квартиру в центрі Канева - фото 1
Продам 1-кімнатну квартиру в центрі Канева - фото 2
Продам 1-кімнатну квартиру в центрі Канева - фото 3
Продам 1-кімнатну квартиру в центрі Канева - фото 4
Продам 1-кімнатну квартиру в центрі Канева - фото 5
Продам 1-кімнатну квартиру в центрі Канева - фото 6
Продам 1-кімнатну квартиру в центрі Канева - фото 7
Продам 1-кімнатну квартиру в центрі Канева - фото 8

Продам 1-кімнатну квартиру в центрі Канева

Канев

Пожаловаться
20 000 $
714 $ за м²
35 просмотров объявления | 2 сегодня Показать статистику
Добавлено: 3 января 2026, ID: 4626974
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 28 м2
  • Площадь кухни 7 м2
  • Комфорт Ванна, Парковочное место 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продам 1-кімнатну квартиру в Каневі, вулиця Шевченка, 5 поверх, 5-поверх. цегляного будинку з екологічної керамічної цегли. 28 кв. м. (15/7/3/3), косметичний ремонт. Справна сантехніка. Склопакетні вікна. Некутова. Квартира світла, затишна і суха, без запахів, вогкості і протікань. Чудовий краєвид на центр, Канівські гори та Успенський собор. Поруч - центр, будинок культури, автовокзал, супермаркети, магазини, автобусна зупинка, дитсадок, школа, пляж. У місті є багато можливостей для працевлаштування. Тел. : 09******44
Обратная связь
Олександрович
онлайн