1  / 8
Продам 1-к. квартиру ЖК « Добре Місто 2» Чабани LM - фото 1
Продам 1-к. квартиру ЖК « Добре Місто 2» Чабани LM - фото 2
Продам 1-к. квартиру ЖК « Добре Місто 2» Чабани LM - фото 3
Продам 1-к. квартиру ЖК « Добре Місто 2» Чабани LM - фото 4
Продам 1-к. квартиру ЖК « Добре Місто 2» Чабани LM - фото 5
Продам 1-к. квартиру ЖК « Добре Місто 2» Чабани LM - фото 6
Продам 1-к. квартиру ЖК « Добре Місто 2» Чабани LM - фото 7
Продам 1-к. квартиру ЖК « Добре Місто 2» Чабани LM - фото 8

Продам 1-к. квартиру ЖК « Добре Місто 2» Чабани LM

Чабаны

Пожаловаться
39 500 $
988 $ за м²
1 просмотр объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 29 марта 2026, ID: 4880957
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 40 м2
  • Площадь кухни 13 м2
  • Этаж
  • Этажность 10 
  • Ремонт После строителей 
  • Отопление Централизованное 
  • Коммуникации Центральный водопровод 
Описание
Продам 1-кімнатну квартиру у житловому комплексі комфорт-класу « Добре Місто 2», вул. Машинобудівників буд. 16, Фастівський район, село Чабани, станція метро "Теремки" 15 хв. на транспорті.

Код об'єкта SF-2-943-796

Поряд розташованні: магазини, супермаркет, школа, дитячий садок, аптека, салон краси, банк, кафе, відділення Нової пошти, зупинка транспорту.

Забудовник: Будівельна компанія «Доброград».
Будинок введений в експлуатацію.
Продаж по переуступці.

7-й поверх 10-ти поверхового будинку.

Загальна площа - 40 кв.м: кухня 13 кв.м, 1 окрема кімната, роздільний санвузол.

Квартира в стані - від будівельників.

Вартість — $ 39.5 тис. за об'єкт + послуги АН.

Ми готові допомогти Вам з усіма аспектами купівлі та оформлення нерухомості в рамках державних програм:
Іпотечне кредитування — «єОселя» під 3% та 7%;
Постанова — №206, №214, №280, №719;
Сетрифікати на купівлю житла «єВідновлення».
Номер оголошення на сайті компанії: SF-2-943-796-LX.
Обратная связь
Любов Муковоз
офлайн