1  / 8
Продаються апартаменти у Wol Green Polyana Поляна/ обмін на Erwin Hall - фото 1
Продаються апартаменти у Wol Green Polyana Поляна/ обмін на Erwin Hall - фото 2
Продаються апартаменти у Wol Green Polyana Поляна/ обмін на Erwin Hall - фото 3
Продаються апартаменти у Wol Green Polyana Поляна/ обмін на Erwin Hall - фото 4
Продаються апартаменти у Wol Green Polyana Поляна/ обмін на Erwin Hall - фото 5
Продаються апартаменти у Wol Green Polyana Поляна/ обмін на Erwin Hall - фото 6
Продаються апартаменти у Wol Green Polyana Поляна/ обмін на Erwin Hall - фото 7
Продаються апартаменти у Wol Green Polyana Поляна/ обмін на Erwin Hall - фото 8

Продаються апартаменти у Wol Green Polyana Поляна/ обмін на Erwin Hall

Русская Поляна

Пожаловаться
88 400 $
2 600 $ за м²
7 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 31 января 2026, ID: 4709657
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 34 м2
  • Площадь кухни 16 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Планировка Двухсторонняя 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Душевая кабина, Мебель на кухне, Гардероб, Панорамные окна, Пожарная сигнализация, Видеонаблюдение, Охраняемая территория, Парковочное место, Гостевой паркинг, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Асфальтированная дорога 
Описание
Продаються апартаменти у «Wol
Green Polyana».

Розташування: с. Поляна ( Сонячне Закарпаття ) Свалявський район – поруч із джерелами мінеральної води, гірськолижними трасами та SPA-центрами.

Характеристики:
• Площа: є можливість обрати апартамент від 34 м² до 44 м²
• Поверх: 5-й / 5
• Планування: кухня-студія з лоджією, простора спальня з лоджією, санвузол
• Повністю мебльовані апартаменти, з технікою, Wi-Fi, тепла підлога
• Панорамні вікна, екологічні матеріали
• Купівля даних апартаментів - це також інвестиція в діючий бізнес під професійним керуванням однієї з провідних та найкращих компаній в українському готельному бізнесі Ribas Hotels Group.

У комплексі Wol Green Polyana:
• SPA, 2 басейни, 3 сауни, ресторан, дитячий майданчик, тренажерний зал, 2 бювети з мінеральною водою ( Лужанська та Поляна квасова )
• Охорона, паркінг, рецепція

Ціна вас приємно здивує)
Додаткова інформація за телефоном.
Можливий обмін на апартаменти в Erwin Hall.
Обратная связь
Анна
офлайн