Без комиссии
1  / 20
Продаюється 2к квартира від забудовника! Будинок зданий! Комунікаціі підключені! - фото 1
Продаюється 2к квартира від забудовника! Будинок зданий! Комунікаціі підключені! - фото 2
Продаюється 2к квартира від забудовника! Будинок зданий! Комунікаціі підключені! - фото 3
Продаюється 2к квартира від забудовника! Будинок зданий! Комунікаціі підключені! - фото 4
Продаюється 2к квартира від забудовника! Будинок зданий! Комунікаціі підключені! - фото 5
Продаюється 2к квартира від забудовника! Будинок зданий! Комунікаціі підключені! - фото 6
Продаюється 2к квартира від забудовника! Будинок зданий! Комунікаціі підключені! - фото 7
Продаюється 2к квартира від забудовника! Будинок зданий! Комунікаціі підключені! - фото 8
Продаюється 2к квартира від забудовника! Будинок зданий! Комунікаціі підключені! - фото 9
Продаюється 2к квартира від забудовника! Будинок зданий! Комунікаціі підключені! - фото 10
Продаюється 2к квартира від забудовника! Будинок зданий! Комунікаціі підключені! - фото 11
Продаюється 2к квартира від забудовника! Будинок зданий! Комунікаціі підключені! - фото 12
Продаюється 2к квартира від забудовника! Будинок зданий! Комунікаціі підключені! - фото 13
Продаюється 2к квартира від забудовника! Будинок зданий! Комунікаціі підключені! - фото 14
Продаюється 2к квартира від забудовника! Будинок зданий! Комунікаціі підключені! - фото 15
Продаюється 2к квартира від забудовника! Будинок зданий! Комунікаціі підключені! - фото 16
Продаюється 2к квартира від забудовника! Будинок зданий! Комунікаціі підключені! - фото 17
Продаюється 2к квартира від забудовника! Будинок зданий! Комунікаціі підключені! - фото 18
Продаюється 2к квартира від забудовника! Будинок зданий! Комунікаціі підключені! - фото 19
Продаюється 2к квартира від забудовника! Будинок зданий! Комунікаціі підключені! - фото 20

Продаюється 2к квартира від забудовника! Будинок зданий! Комунікаціі підключені!

Староконстантинов

Пожаловаться
39 000 $
650 $ за м²
30 просмотров объявления | 2 сегодня Показать статистику
Добавлено: 14 октября 2025, ID: 4384061
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 60 м2
  • Площадь кухни 9 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Панорамные окна, Парковочное место, Гостевой паркинг, Подземный паркинг 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продається 2к квартира в Новобудові в місті Старокостянтинів!
Будинок зданий, підключені комунікації!
ЖК Авіатор по вул. Попова 4, поруч з Епіцентром.
До Вашої уваги сучасний житловий комплекс в затишному районі міста з внутрішнім двором та закритим паркінгом.
В наявності 2 -о кімнатні квартир від забудовника, площею 60 м. кв.
Вартість
2 -о кімнатної- 39000$

Телефонуйте, щоб дізнатися більш детальну інформацію.
Т. 09******88.
Обратная связь
Віта
офлайн