1  / 7
Продаю трьохкімнатну квартиру в місті Фастів - фото 1
Продаю трьохкімнатну квартиру в місті Фастів - фото 2
Продаю трьохкімнатну квартиру в місті Фастів - фото 3
Продаю трьохкімнатну квартиру в місті Фастів - фото 4
Продаю трьохкімнатну квартиру в місті Фастів - фото 5
Продаю трьохкімнатну квартиру в місті Фастів - фото 6
Продаю трьохкімнатну квартиру в місті Фастів - фото 7

Продаю трьохкімнатну квартиру в місті Фастів

Фастов

Пожаловаться
48 000 $
725 $ за м²
21 просмотр объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 14 октября 2025, ID: 4384252
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 66.2 м2
  • Площадь кухни 8.8 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип дома Жилой фонд 80-90-е 
  • Планировка Свободная планировка 
  • Тип стен Панельный 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Лифт 
Описание
Продам або обміняю на будинок Трьох кімнатну квартиру з двома балконами в місті Фастів
Від власника! Без ріелторів!

Квартира вся повністю обкладена пінопластом(навіть над квартирою на даху)

66.2 квадратів
Вулиця Ярослава Мудрого на девʼятому поверсі
Будинок 1982 року панельний
Котел
Вся квартира в євровікнах
Кондиціонер
2 євро Балкони в деревʼяній вагонці
Покрівля відремонтована місяць назад(нічого не тіче…
Є своя кладовка на 9 поверсі
Обратная связь
Саша
офлайн