Без комиссии
1  / 19
Продаю свою малогабаритну 2 кімнатну квартиру. - фото 1
Продаю свою малогабаритну 2 кімнатну квартиру. - фото 2
Продаю свою малогабаритну 2 кімнатну квартиру. - фото 3
Продаю свою малогабаритну 2 кімнатну квартиру. - фото 4
Продаю свою малогабаритну 2 кімнатну квартиру. - фото 5
Продаю свою малогабаритну 2 кімнатну квартиру. - фото 6
Продаю свою малогабаритну 2 кімнатну квартиру. - фото 7
Продаю свою малогабаритну 2 кімнатну квартиру. - фото 8
Продаю свою малогабаритну 2 кімнатну квартиру. - фото 9
Продаю свою малогабаритну 2 кімнатну квартиру. - фото 10
Продаю свою малогабаритну 2 кімнатну квартиру. - фото 11
Продаю свою малогабаритну 2 кімнатну квартиру. - фото 12
Продаю свою малогабаритну 2 кімнатну квартиру. - фото 13
Продаю свою малогабаритну 2 кімнатну квартиру. - фото 14
Продаю свою малогабаритну 2 кімнатну квартиру. - фото 15
Продаю свою малогабаритну 2 кімнатну квартиру. - фото 16
Продаю свою малогабаритну 2 кімнатну квартиру. - фото 17
Продаю свою малогабаритну 2 кімнатну квартиру. - фото 18
Продаю свою малогабаритну 2 кімнатну квартиру. - фото 19

Продаю свою малогабаритну 2 кімнатну квартиру.

Николаев, Центральный

Пожаловаться
19 000 $
607 $ за м²
3 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 7 декабря 2025, ID: 4558408
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 31.3 м2
  • Площадь кухни 4.4 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип дома Хрущевка 
  • Ремонт Жилое состояние 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Централизованное 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов 
Описание
Продаю свою малогабаритну 2-х кімнатну квартиру в Соляних. Квартира загальною площею 31.3 м., кімнати суміжно-роздільні, одна -9.7 ми, інша - 11.7 м, кухня 4,4 м, ванна суміжна -2.2 м. На 4 поверху 5 поверхового будинку, в середині будинку, вікна і балкон металопластикові. Квартира в житловому стані, але потребує косметичного ремонту. Район для проживання шикарний, поряд зупинка, школи, садочки, супермаркети, парк, річка. Вікна квартири виходять у двір, з вікна красивий вид на річку і міст. Квартира

хоч і маленька, але затишна і дуже тепла, невеликі комунальні .Прошу 19.000, але будемо торгуватися . Дзвоніть, пишіть у вайбер. 09*********90. Без комісії.
Обратная связь
tkachenkoviki6
офлайн
Похожие объявления
2-к квартира Бучанський, Крюківщина, 75000 $ Крюковщина 11
  • Двухкомнатная
  • 54 м2
  • 3 / 11 эт.
75 000 $
Продаж чудової двокімнатної квартири з каміном в Крюківщині в ЖК Краєвидний (вул. Балукова, 1 а). Загальна площа - 54 кв.м. Будинок введено в есплуатацію, встановлено генератор (вода і опалення є завжди, ліфт працює). Квартира розташована на 3-му поверсі і складається з двох окремих кімнат, просторої кухні-вітальні і санвузла. Ремонт якісний, робили для себе. Багато шаф, є гардеробна кімната. Продаж з меблями та технікою. В квартирі зроблено підключення для зарядної станції. Біля будинку простора паркувальна зона із шлагбаумом. Чудова траспортна розв`язка та інфраструктура. Вартість продажу - 75000 у.о. комісія: 3%
Крюковщина
Терміново!Продам двокімнатну квартиру в Аркадії з видом на море Одесса 15
  • Двухкомнатная
  • 75 м2
  • 15 / 23 эт.
106 999 $
Терміново! Продам квартиру з видом на море в Аркадії! Ціна нижча, ніж у новобудовах на Таїрова!! Генератор, свій резервуар з водою, в паркінге бомбосховище з wi-fi Новобудова по Гагарінському плато, 5/2, район ресторану «Арарат». Локація, куди приїжджають жити та відпочивати. Тут не пояснюють, де море — його видно із вікон. Квартира, яка закриває одразу два завдання: комфорт для себе та зрозумілий дохід. - Дві спальні - Простора кухня-вітальня Це той формат, який завжди потрібний. Люди шукають саме таке житло — і швидко ухвалюють рішення. Оренда аналогічних квартир в Аркадії стартує від 120 євро на добу. Локація працює цілий рік: влітку — подобово, решта часу — стабільна довгострокова оренда. Об єкт ліквідний: його легко здавати та вигідно перепродати. — Одразу потрапляєш до центру життя Одеси - море, ресторани, Інфраструктура: - в пішій доступності, все вже зрозуміло та звучно! - Високий попит на оренду без простоїв Переваги : — охорона та консьєрж 24/7 - Закрита територія - зручний заїзд з Аркадії та Плато! - статусний житловий комплекс. У подарунок дизайн-проект з продуманою розстановкою меблів можна швидко реалізувати без зайвих витрат часу. Ціна нижча, ніж у нових будинках на Таїрова, при цьому рівень життя, ліквідність та прибутковість – значно вищий. Такі об єкти не затримуються над ринком. Якщо ви шукаєте варіант біля моря зі зрозумілою вигодою – це він.!
Одесса, Приморский
Продам 3к квартиру 70 м2 ЖК Женева Після будівельників Днепр 13
  • Трехкомнатная
  • 70 м2
  • 8 / 12 эт.
73 000 $
Продам 3к квартиру 70 м2 в ЖК Женева вул. Короленка, 22А, секція 6. Квартира в новобудові, після будівельників. Планується в кухню студію та 2 окремі кімнати з гардеробом. Автономне газове опалення. Вид на р. Дніпро.
Днепр, Центральный
офлайн
tkachenkoviki6
На сайте с 16 апреля 2020