Без комиссии
1  / 20
Продаю Супер Дім Чубинське 180м2, цоколь, 9 соток Заходьте і Живіть!!! - фото 1
Продаю Супер Дім Чубинське 180м2, цоколь, 9 соток Заходьте і Живіть!!! - фото 2
Продаю Супер Дім Чубинське 180м2, цоколь, 9 соток Заходьте і Живіть!!! - фото 3
Продаю Супер Дім Чубинське 180м2, цоколь, 9 соток Заходьте і Живіть!!! - фото 4
Продаю Супер Дім Чубинське 180м2, цоколь, 9 соток Заходьте і Живіть!!! - фото 5
Продаю Супер Дім Чубинське 180м2, цоколь, 9 соток Заходьте і Живіть!!! - фото 6
Продаю Супер Дім Чубинське 180м2, цоколь, 9 соток Заходьте і Живіть!!! - фото 7
Продаю Супер Дім Чубинське 180м2, цоколь, 9 соток Заходьте і Живіть!!! - фото 8
Продаю Супер Дім Чубинське 180м2, цоколь, 9 соток Заходьте і Живіть!!! - фото 9
Продаю Супер Дім Чубинське 180м2, цоколь, 9 соток Заходьте і Живіть!!! - фото 10
Продаю Супер Дім Чубинське 180м2, цоколь, 9 соток Заходьте і Живіть!!! - фото 11
Продаю Супер Дім Чубинське 180м2, цоколь, 9 соток Заходьте і Живіть!!! - фото 12
Продаю Супер Дім Чубинське 180м2, цоколь, 9 соток Заходьте і Живіть!!! - фото 13
Продаю Супер Дім Чубинське 180м2, цоколь, 9 соток Заходьте і Живіть!!! - фото 14
Продаю Супер Дім Чубинське 180м2, цоколь, 9 соток Заходьте і Живіть!!! - фото 15
Продаю Супер Дім Чубинське 180м2, цоколь, 9 соток Заходьте і Живіть!!! - фото 16
Продаю Супер Дім Чубинське 180м2, цоколь, 9 соток Заходьте і Живіть!!! - фото 17
Продаю Супер Дім Чубинське 180м2, цоколь, 9 соток Заходьте і Живіть!!! - фото 18
Продаю Супер Дім Чубинське 180м2, цоколь, 9 соток Заходьте і Живіть!!! - фото 19
Продаю Супер Дім Чубинське 180м2, цоколь, 9 соток Заходьте і Живіть!!! - фото 20

Продаю Супер Дім Чубинське 180м2, цоколь, 9 соток Заходьте і Живіть!!!

Чубинское

Пожаловаться
164 500 $
914 $ за м²
8 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 26 февраля 2026, ID: 4791125
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Тип дома Коттедж 
  • Комнат
  • Общая площадь 180 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 9 сот.
  • Ремонт Авторский проект 
Описание
Є Відеоогляд Дому, пишіть/дзвоніть, я надішлю Вам відео даного будинку!

Даний будинок розташований в садовому товаристві Нафтовик
Введений в експлуатацію

Будинок 3 рівні : 1й поверх, 2й поверх та повністю житловий з ремонтом цокольний поверх.
Загальна площа 180м2
Ділянка 9 соток
Населений пункт : Чубинське Бориспільсьський район, дуже тиха і зелена місцевість)
В цокольному поверсі : електро сауна, душ, тренажер, котельня: електрокотел та система очисти води, пральна та сушильна машини.
На першому поверсі: коридор, гардероб або житлова кімната, велика кухня-вітальня з каміном, с/в;
Другий поверх : батьківська спальня, дитяча кімната та кабінет або житлова кімната, ванна кімната.
На подвірʼї є окрема будівля- це фундаментальний гараж та капітальний навіс для автомобілів, господарський блок для інвентаря, літня невелика кухня, або додаткове приміщення з оздобленням та комунікаціями.
Є вольєр для собаки.
Крита бесідка-барбекю, ігровий дитячий майданчик, вимощені доріжки, фруктові дерева. Вздовж будинку по вулиці проходить газ з можливістю підʼєднання.
Ціна 165000$
Це один з НайКращих Будинків ціна=якість у Чубинському!
Телефонуйте, і я з радістю відповім на всі Ваші питання та покажу Вам даний Дім.
Обратная связь