1  / 20
Продаю квартиру ЖК Новопечерські липки, Андрія Верхогляда 28, Терраса!! - фото 1
Продаю квартиру ЖК Новопечерські липки, Андрія Верхогляда 28, Терраса!! - фото 2
Продаю квартиру ЖК Новопечерські липки, Андрія Верхогляда 28, Терраса!! - фото 3
Продаю квартиру ЖК Новопечерські липки, Андрія Верхогляда 28, Терраса!! - фото 4
Продаю квартиру ЖК Новопечерські липки, Андрія Верхогляда 28, Терраса!! - фото 5
Продаю квартиру ЖК Новопечерські липки, Андрія Верхогляда 28, Терраса!! - фото 6
Продаю квартиру ЖК Новопечерські липки, Андрія Верхогляда 28, Терраса!! - фото 7
Продаю квартиру ЖК Новопечерські липки, Андрія Верхогляда 28, Терраса!! - фото 8
Продаю квартиру ЖК Новопечерські липки, Андрія Верхогляда 28, Терраса!! - фото 9
Продаю квартиру ЖК Новопечерські липки, Андрія Верхогляда 28, Терраса!! - фото 10
Продаю квартиру ЖК Новопечерські липки, Андрія Верхогляда 28, Терраса!! - фото 11
Продаю квартиру ЖК Новопечерські липки, Андрія Верхогляда 28, Терраса!! - фото 12
Продаю квартиру ЖК Новопечерські липки, Андрія Верхогляда 28, Терраса!! - фото 13
Продаю квартиру ЖК Новопечерські липки, Андрія Верхогляда 28, Терраса!! - фото 14
Продаю квартиру ЖК Новопечерські липки, Андрія Верхогляда 28, Терраса!! - фото 15
Продаю квартиру ЖК Новопечерські липки, Андрія Верхогляда 28, Терраса!! - фото 16
Продаю квартиру ЖК Новопечерські липки, Андрія Верхогляда 28, Терраса!! - фото 17
Продаю квартиру ЖК Новопечерські липки, Андрія Верхогляда 28, Терраса!! - фото 18
Продаю квартиру ЖК Новопечерські липки, Андрія Верхогляда 28, Терраса!! - фото 19
Продаю квартиру ЖК Новопечерські липки, Андрія Верхогляда 28, Терраса!! - фото 20

Продаю квартиру ЖК Новопечерські липки, Андрія Верхогляда 28, Терраса!!

Киев, Печерский

Пожаловаться
780 000 $
3 083 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 11 мая 2026, ID: 5007731
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 253 м2
  • Площадь кухни 22.5 м2
  • Этаж 21 
  • Этажность 21 
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Собственная котельная 
  • Комфорт Терраса, Гостевой паркинг, Подземный паркинг, Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Электричество 
Описание
Продається квартира в ЖК Новопечерські Липки, 7 черга.
Будинок зданий, отримано право власності.
Адреса вул. Андрія Верхогляда, будинок 28
Загальна площа 253,9 м2, житлова площа 155 м2.

Планування:
кухня-їдальня
5 житлових кімнат
2 гардеробні
пральня
вбиральня
3 с/в
кладова
велика тераса 60,7 м2

Велика простора квартира з неймовірним краєвидом і великою терасою дозволить втілити всі побажання в організації простору.

Житловий комплекс "Новопечерські Липки" забезпечує всі умови для комфортного проживання. У комплексі є власні відділення банків і нової пошти, підземний паркінг та охорона, що робить повсякденне життя зручним і безтурботним.
Для підтримки фізичного здоров'я жителів у комплексі є фітнес-клуб преміум-класу GYMMAXX, Тенісна академія UTA, спортивні ігрові майданчики, клініки, поліклініки та аптеки. Для емоційного здоров'я мешканців передбачені ландшафтний парк, SPA-салон, кафе та ресторани, кондитерські, салони краси та бутіки.
Комплекс також пропонує відмінні можливості для розвитку дітей: дитячий садок LEAPKIDS, Новопечерську школу, Міжнародну школу Study Academy, STUDY.UA, Британську міжнародну школу, майстерні позашкільної освіти Fun та центр дитячого розвитку SWEET KIDS.