1  / 15
Продаю квартиру в заводському районі - фото 1
Продаю квартиру в заводському районі - фото 2
Продаю квартиру в заводському районі - фото 3
Продаю квартиру в заводському районі - фото 4
Продаю квартиру в заводському районі - фото 5
Продаю квартиру в заводському районі - фото 6
Продаю квартиру в заводському районі - фото 7
Продаю квартиру в заводському районі - фото 8
Продаю квартиру в заводському районі - фото 9
Продаю квартиру в заводському районі - фото 10
Продаю квартиру в заводському районі - фото 11
Продаю квартиру в заводському районі - фото 12
Продаю квартиру в заводському районі - фото 13
Продаю квартиру в заводському районі - фото 14
Продаю квартиру в заводському районі - фото 15

Продаю квартиру в заводському районі

Николаев, Ингульский

Пожаловаться
19 999 $
385 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 3 апреля 2026, ID: 4904583
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 52 м2
  • Площадь кухни 10 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип дома Чешка 
  • Ремонт Косметический ремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Ванна, Душевая кабина, Мебель на кухне, Гардероб, Терраса 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Канализация септик, Вывоз отходов 
Описание
Продаю 2-х кімнатну квартиру на 1-му поверсі цегляного будинку ,у заводському районі - Велика Корениха .У будинок подається чиста питьевая вода із скважини .Площа 52-28-10 м.кв..У квартирі є дві окремі кімнати (18+11)які мають свій окремий балкон.Біля балкону є невеличка ділянка землі- 1 сотка.
Квартира з ремонтом у гарному стані,можно заходить та жити.
На балконі є погріб для зберігання запасів різних продуктів та ще є хоз.блок .Квартира має своє автономне опалення, лічильники, нові вікна МПО.
Сан.вузел та ванна - окремі з бойлером..Двір тихий .
Сусіди доброзичливі.Поруч є все що необхідне для проживання-магазини,школа, транспорт у всі напрямки нашого міста..Запрошую на вдалу покупку чистої,теплої та затишної квартири у єкологічно чистому районі нашого міста .Дзвоніть.
Перегляд оперативний.
Ціна 19999 .$
Обратная связь
Надежда
офлайн