1  / 20
Продаю 1квартиру з автономним опаленням з гаражем - фото 1
Продаю 1квартиру з автономним опаленням з гаражем - фото 2
Продаю 1квартиру з автономним опаленням з гаражем - фото 3
Продаю 1квартиру з автономним опаленням з гаражем - фото 4
Продаю 1квартиру з автономним опаленням з гаражем - фото 5
Продаю 1квартиру з автономним опаленням з гаражем - фото 6
Продаю 1квартиру з автономним опаленням з гаражем - фото 7
Продаю 1квартиру з автономним опаленням з гаражем - фото 8
Продаю 1квартиру з автономним опаленням з гаражем - фото 9
Продаю 1квартиру з автономним опаленням з гаражем - фото 10
Продаю 1квартиру з автономним опаленням з гаражем - фото 11
Продаю 1квартиру з автономним опаленням з гаражем - фото 12
Продаю 1квартиру з автономним опаленням з гаражем - фото 13
Продаю 1квартиру з автономним опаленням з гаражем - фото 14
Продаю 1квартиру з автономним опаленням з гаражем - фото 15
Продаю 1квартиру з автономним опаленням з гаражем - фото 16
Продаю 1квартиру з автономним опаленням з гаражем - фото 17
Продаю 1квартиру з автономним опаленням з гаражем - фото 18
Продаю 1квартиру з автономним опаленням з гаражем - фото 19
Продаю 1квартиру з автономним опаленням з гаражем - фото 20

Продаю 1квартиру з автономним опаленням з гаражем

Николаев, Центральный, Центр

Пожаловаться
22 000 $
524 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 3 апреля 2026, ID: 4902112
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 42 м2
  • Площадь кухни 9 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип дома Жилой фонд 2001-2010-е 
  • Ремонт Жилое состояние 
  • Планировка Многоуровневая 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Мебель на кухне, Гардероб, Парковочное место, Гостевой паркинг, Гараж 
Описание
Продаю 1 квартиру в центрі міста по Спаській .
В закритому дворі з особистим двориком з автономним опаленням
Квартира двухрівнева в цегляному будинку 2008 року забудови
На території є власний гараж,підсобне приміщення,земельна ділянка для зони відпочинку.
На першому поверсі кухня,санвузол,на другому-житлова кімната.
Встановлено кондиціонер,лічильники,
Поряд Сіті-центр,до СоборноІ-5хв пішки,мережа магазинів,парк «серце міста»,транспортна інфраструктура поряд в будь який бік
Обратная связь
Ліпінська Альона Григорівна
офлайн