1  / 14
Продаю 1к квартиру вул.Хмельницького - фото 1
Продаю 1к квартиру вул.Хмельницького - фото 2
Продаю 1к квартиру вул.Хмельницького - фото 3
Продаю 1к квартиру вул.Хмельницького - фото 4
Продаю 1к квартиру вул.Хмельницького - фото 5
Продаю 1к квартиру вул.Хмельницького - фото 6
Продаю 1к квартиру вул.Хмельницького - фото 7
Продаю 1к квартиру вул.Хмельницького - фото 8
Продаю 1к квартиру вул.Хмельницького - фото 9
Продаю 1к квартиру вул.Хмельницького - фото 10
Продаю 1к квартиру вул.Хмельницького - фото 11
Продаю 1к квартиру вул.Хмельницького - фото 12
Продаю 1к квартиру вул.Хмельницького - фото 13
Продаю 1к квартиру вул.Хмельницького - фото 14

Продаю 1к квартиру вул.Хмельницького

Коломыя

Пожаловаться
41 000 $
793 $ за м²
1 просмотр объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 28 марта 2026, ID: 4877869
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 51.7 м2
  • Площадь кухни 11.3 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
Описание
Продаю 1-кімнатну квартиру на вул. Хмельницького в м.Коломиї, Івано-Франківської області.
Розташована на 3-му поверсі в новозбудованому цегляному будинку.
Загальна площа: 51,7 кв.м.
Квартира з новим ремонтом, після ремонту ще ніхто не проживав, ви будете перший власник — заїжджай та живи.
Встановлено опалення, бойлер, є лічильники обліку - контроль витрат і комфорт у будь-яку пору року.
Обратная связь
tetanakulko351
офлайн