1  / 2
Продається земельна ділянка 25 соток у мальовничому місці - фото 1
Продається земельна ділянка 25 соток у мальовничому місці - фото 2

Продається земельна ділянка 25 соток у мальовничому місці

Орловщина

Пожаловаться
1 341 885.03 грн.
2 просмотра объявления | 1 сегодня Показать статистику
Добавлено: 26 августа 2026, ID: 5249475
Характеристики
  • Расстояние до ближайшего города до 10 км. 
  • Кадастровый номер 1223285000 
  • Площадь участка 25 соток
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Вывоз отходов 
  • Постройки на участке Дом 
  • Инфраструктура Остановка транспорта, Рынок, Аптека, Отделение почты 
  • Ландшафт Река, Лес 
Описание
с. Орлівщина, вул. Самарська До річки Самара — всього 40–50 м (прямо через дорогу)
До м. Дніпро — близько 30 км (≈45 хвилин на авто)
Ідеальний варіант для будівництва власного будинку або заміської дачі. Тиха вулиця, чисте повітря та природа — ідеальне місце для життя або відпочинку.
Цільове призначення: під будівництво та обслуговування житлового будинку Площа: 0.25 га
Комунікації: електроенергія (лічильник день/ніч) газ на ділянці, централізована вода по вулиці
Зручний під’їзд
На ділянці розташований будинок (під реконструкцію або знесення).
Дуже вигідна локація — поруч річка Самара, гарне місце для відпочинку, риболовлі та прогулянок. Чудовий варіант як для постійного проживання, так і для дачі.
Обратная связь
Николай
офлайн
Похожие объявления
5 га під LOGISTIC HUB — 3 км від Києва! Новоселки 3
    4 000 $
    5 га під LOGISTIC HUB — 3 км від Києва! Продаж стратегічної ділянки під забудову логістичного комплексу. Де: Києво-Святошинський р-н, поруч із трасою М-05 (Одеса-Київ). Чому це вигідно? Локація №1: Всього 3 км до столиці. Готовий проект: Будівництво без затримок. Інфраструктура: Облаштований заїзд та наявні комунікації. Статус: Земля у власності. Найкраща пропозиція у південному напрямку від Києва для великого бізнесу. +380973562483 (WhatsApp)
    Новоселки
    Участок 15соток г.Носовка Носовка 4
      1 200 $
      Земельна ділянка розташована в м.Носівка, оброблена, без бур'яну, 2 Акти на дві ділянки - один під забудову, другий для ведення сільського господарства, ділянки ухожені, на ділянці стоїть електричний стовп.
      Носовка
      Земельна ділянка 1.5 га з незавершеним будівництвом с. Неліпино | м. Свалява Свалява 11
        989 $
        Продаю незавершене будівництво промислової будівлі на зем. ділянці площею 1,5 га (150 соток), акт, розташоване на границі м. Свалява та с. Неліпино. Цільове призначення ділянки- промислове будівництво. Об’єкт розташований на землях с. Неліпино, 500 м. від м. Свалява, вул. Торгова 20. На ділянці знаходяться цоколь адмін будівлі, фундаменти під колони для будівлі 120/18 м. Можна поставити любу частину. Територія грунт, до асфальту 500 м, дорога відсипана щебнем,ел. енергія. Ціна 989 $ за сотку. Власник Петро. Дякую за покупку.
        Свалява
        офлайн
        Николай
        На сайте с 16 апреля 2020