Без комиссии
1  / 13
Продається затишна 2-кімнатна квартира в центрі Димера - фото 1
Продається затишна 2-кімнатна квартира в центрі Димера - фото 2
Продається затишна 2-кімнатна квартира в центрі Димера - фото 3
Продається затишна 2-кімнатна квартира в центрі Димера - фото 4
Продається затишна 2-кімнатна квартира в центрі Димера - фото 5
Продається затишна 2-кімнатна квартира в центрі Димера - фото 6
Продається затишна 2-кімнатна квартира в центрі Димера - фото 7
Продається затишна 2-кімнатна квартира в центрі Димера - фото 8
Продається затишна 2-кімнатна квартира в центрі Димера - фото 9
Продається затишна 2-кімнатна квартира в центрі Димера - фото 10
Продається затишна 2-кімнатна квартира в центрі Димера - фото 11
Продається затишна 2-кімнатна квартира в центрі Димера - фото 12
Продається затишна 2-кімнатна квартира в центрі Димера - фото 13

Продається затишна 2-кімнатна квартира в центрі Димера

Дымер

Пожаловаться
38 000 $
854 $ за м²
7 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 4 января 2026, ID: 4630339
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 44.5 м2
  • Площадь кухни 6.7 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип дома Жилой фонд 91-2000-е 
  • Ремонт Жилое состояние 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Душевая кабина, Мебель на кухне 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов 
Описание
Продається затишна 2-кімнатна квартира в центрі Димера!

Квартира розташована на 2 поверсі цегляного двоповерхового будинку житлового фонду 8090-х, у самому серці селища поруч уся необхідна інфраструктура.

Загальна площа: 44.50 м²
Житлова площа: 26.9 м²
Кухня: 6.70 м²
Кімнат: 2
Санвузол: суміжний
Поверховість будинку: 2/2
Стан: житловий
Опалення: централізоване
Тип стін: цегляний

У квартирі передбачена комірчина, переоблаштована під зручну гардеробну, що додає функціональності та дозволяє раціонально використовувати простір. Є балкон (0, 7 м²).

Будинок має відремонтовану покрівлю, що є додатковою перевагою. Підключені всі комунікації: центральна каналізація, газ, електрика, центральний водопровід, регулярний вивіз відходів.
Для комфорту мешканців є Wi-Fi, а поблизу все необхідне для щоденного життя: