1  / 2
продається видова квартира з газом під сертифікат та Єоселя до 3 років - фото 1
продається видова квартира з газом під сертифікат та Єоселя до 3 років - фото 2

продається видова квартира з газом під сертифікат та Єоселя до 3 років

Буча

Пожаловаться
53 000 $
1 050 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 25 апреля 2026, ID: 4957147
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 50.5 м2
  • Площадь кухни 20 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Коммуникации Газ 
Описание
продається квартира з газом в Бучі. панорамні вікна, стяжка та штукатурка. газове індивідуальне опалення. низький поверх. можна під державні програми.
будинок зданий, можна на ремонт.

для покупця без комісії. телефонуйте, представляю інтереси продавця.
Обратная связь
Світлана
офлайн