1  / 1
Продається велика 1-но кімнатна квартира - фото 1

Продається велика 1-но кімнатна квартира

Житомир, Крошня

Пожаловаться
52 500 $
1 050 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 19 мая 2026, ID: 5022606
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 50 м2
  • Площадь кухни 14 м2
  • Этаж
  • Этажность 10 
  • Планировка Раздельная 
Описание
Продається простора 1-кімнатна квартира в ЖК «Олімпійський»
Пропонується до продажу світла та простора однокімнатна квартира з великим холом, який можна облаштувати як зону відпочинку або гардеробну.
У квартирі вже виконані важливі етапи ремонту:
• розведена електрика
• зроблена чорнова штукатурка стін
• встановлений двоконтурний газовий котел (індивідуальне опалення)
Це чудова можливість зробити ремонт під власний смак, не переплачуючи за чужий дизайн.
Житловий комплекс має зручне розташування, комфортну прибудинкову територію та розвинену інфраструктуру.
Ідеальний варіант як для проживання, так і для інвестиції.
За детальною інформацією телефонуйте 09*********37 Юлія
Обратная связь
Агентство нерухомості PRIME HOUSE
офлайн