Без комиссии
1  / 20
Продається трьохкімнатна квартира в м.Ківерці - фото 1
Продається трьохкімнатна квартира в м.Ківерці - фото 2
Продається трьохкімнатна квартира в м.Ківерці - фото 3
Продається трьохкімнатна квартира в м.Ківерці - фото 4
Продається трьохкімнатна квартира в м.Ківерці - фото 5
Продається трьохкімнатна квартира в м.Ківерці - фото 6
Продається трьохкімнатна квартира в м.Ківерці - фото 7
Продається трьохкімнатна квартира в м.Ківерці - фото 8
Продається трьохкімнатна квартира в м.Ківерці - фото 9
Продається трьохкімнатна квартира в м.Ківерці - фото 10
Продається трьохкімнатна квартира в м.Ківерці - фото 11
Продається трьохкімнатна квартира в м.Ківерці - фото 12
Продається трьохкімнатна квартира в м.Ківерці - фото 13
Продається трьохкімнатна квартира в м.Ківерці - фото 14
Продається трьохкімнатна квартира в м.Ківерці - фото 15
Продається трьохкімнатна квартира в м.Ківерці - фото 16
Продається трьохкімнатна квартира в м.Ківерці - фото 17
Продається трьохкімнатна квартира в м.Ківерці - фото 18
Продається трьохкімнатна квартира в м.Ківерці - фото 19
Продається трьохкімнатна квартира в м.Ківерці - фото 20

Продається трьохкімнатна квартира в м.Ківерці

Киверцы

Пожаловаться
47 000 $
1 017 $ за м²
35 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 30 октября 2025, ID: 4439190
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 46.2 м2
  • Площадь кухни 6 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип дома Хрущевка 
  • Ремонт Жилое состояние 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Душевая кабина 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Канализация септик, Асфальтированная дорога 
Описание
Пропоную до вашої уваги трьохкімнатну квартиру.
Квартира знаходиться на одній з центральних вулиць м.Ківерці. Поруч автовокзал, ж/д вокзал , аптека, пошта, супермаркет. Сонячна сторона. Квартира в житловому стані (бажано переклеїти (покрасити)шпалери). Встановлені металопластикові вікна, на підлозі постелений ламінат. Встановлене автономне опалення, бойлер, душова кабінка.
Обратная связь
Валентин
офлайн