1  / 14
Продається трикімнатна квартира в центрі міста - фото 1
Продається трикімнатна квартира в центрі міста - фото 2
Продається трикімнатна квартира в центрі міста - фото 3
Продається трикімнатна квартира в центрі міста - фото 4
Продається трикімнатна квартира в центрі міста - фото 5
Продається трикімнатна квартира в центрі міста - фото 6
Продається трикімнатна квартира в центрі міста - фото 7
Продається трикімнатна квартира в центрі міста - фото 8
Продається трикімнатна квартира в центрі міста - фото 9
Продається трикімнатна квартира в центрі міста - фото 10
Продається трикімнатна квартира в центрі міста - фото 11
Продається трикімнатна квартира в центрі міста - фото 12
Продається трикімнатна квартира в центрі міста - фото 13
Продається трикімнатна квартира в центрі міста - фото 14

Продається трикімнатна квартира в центрі міста

Васильков

Пожаловаться
52 000 $
754 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 17 мая 2026, ID: 5012592
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 69 м2
  • Площадь кухни 9 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Панельный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Ванна, Мебель на кухне, Гардероб, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продається трикімнатна квартира в центрі міста. Поверх будинку 7/9 панельного будинку. 69/44/9 кв.м, санвузол та кімнати окремі, лоджія та балкон засклені. Жилий стан.
Обратная связь
Олександр
офлайн