1  / 20
Продається трикімнатна квартира, мік Боздош Код: 45365 - фото 1
Продається трикімнатна квартира, мік Боздош Код: 45365 - фото 2
Продається трикімнатна квартира, мік Боздош Код: 45365 - фото 3
Продається трикімнатна квартира, мік Боздош Код: 45365 - фото 4
Продається трикімнатна квартира, мік Боздош Код: 45365 - фото 5
Продається трикімнатна квартира, мік Боздош Код: 45365 - фото 6
Продається трикімнатна квартира, мік Боздош Код: 45365 - фото 7
Продається трикімнатна квартира, мік Боздош Код: 45365 - фото 8
Продається трикімнатна квартира, мік Боздош Код: 45365 - фото 9
Продається трикімнатна квартира, мік Боздош Код: 45365 - фото 10
Продається трикімнатна квартира, мік Боздош Код: 45365 - фото 11
Продається трикімнатна квартира, мік Боздош Код: 45365 - фото 12
Продається трикімнатна квартира, мік Боздош Код: 45365 - фото 13
Продається трикімнатна квартира, мік Боздош Код: 45365 - фото 14
Продається трикімнатна квартира, мік Боздош Код: 45365 - фото 15
Продається трикімнатна квартира, мік Боздош Код: 45365 - фото 16
Продається трикімнатна квартира, мік Боздош Код: 45365 - фото 17
Продається трикімнатна квартира, мік Боздош Код: 45365 - фото 18
Продається трикімнатна квартира, мік Боздош Код: 45365 - фото 19
Продається трикімнатна квартира, мік Боздош Код: 45365 - фото 20

Продається трикімнатна квартира, мік Боздош Код: 45365

Ужгород

Пожаловаться
93 000 $
1 224 $ за м²
2 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 1 апреля 2026, ID: 4889715
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 76 м2
  • Площадь кухни 12 м2
  • Этаж
  • Этажность
Описание
Продається трикімнатна квартира в м. Ужгород, вул. Климпуша 5, мік Боздош.

Будинок цегляний – п’ятиповерховий: є ОСББ, дитячий майданчик, зручна парковка по периметру будинку, ліфт відсутній.

До вашої уваги пропонуємо квартиру площею 75.5 м.кв на третьому поверсі.
Стан квартири середні – жилий, але сама квартира простора та світла, залишається вся мебель та техніка як на фото.
Зручне планування: кухня з виходом на закриту лоджію, два окремі санвузли, спальня з гардеробною, вітальня, дитяча, яка також має вихід на закриту лоджію.

Опалення автономне водяне газове+ встановлений кондиціонер.

Зручна локація: поряд боздоський парк, ТЦ алма, приватна клініка, садочок, піцерія та багато іншого.

Є можливість придбати по програмі : є- відновлення.

Ціна 93 тис дол.
Переписка мінімальна.

Код: 45365
Обратная связь
АН Variant
офлайн