1  / 8
Продається світла 2-кімнатна квартира з мансардою в районі Пасічна. Держпрограми! (38) - фото 1
Продається світла 2-кімнатна квартира з мансардою в районі Пасічна. Держпрограми! (38) - фото 2
Продається світла 2-кімнатна квартира з мансардою в районі Пасічна. Держпрограми! (38) - фото 3
Продається світла 2-кімнатна квартира з мансардою в районі Пасічна. Держпрограми! (38) - фото 4
Продається світла 2-кімнатна квартира з мансардою в районі Пасічна. Держпрограми! (38) - фото 5
Продається світла 2-кімнатна квартира з мансардою в районі Пасічна. Держпрограми! (38) - фото 6
Продається світла 2-кімнатна квартира з мансардою в районі Пасічна. Держпрограми! (38) - фото 7
Продається світла 2-кімнатна квартира з мансардою в районі Пасічна. Держпрограми! (38) - фото 8

Продається світла 2-кімнатна квартира з мансардою в районі Пасічна. Держпрограми! (38)

Ивано-Франковск

Пожаловаться
73 000 $
1 177 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 18 мая 2026, ID: 5015672
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 62 м2
  • Площадь кухни 10 м2
  • Этаж 11 
  • Этажность 11 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Комфорт Ванна, Мебель на кухне, Гостевой паркинг, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Пропонується до продажу простора 2-кімнатна квартира по вул. Галицька в новобудові, розташована на 11 поверсі з 11 — без шуму зверху та з приємною атмосферою приватності.

Планування та переваги:
— Світлі та просторі кімнати
— Якісний євроремонт — можна заїжджати без додаткових вкладень
— Індивідуальне опалення
— Частково залишаються меблі та техніка
Особливість квартири — мансарда:
Є вихід на мансардний рівень, який можна облаштувати під:
— окрему кімнату
— гардеробну
— домашній кабінет
— або використовувати як додатковий простір для зберігання.
Можливий продаж по державних програмах — хороший варіант як для власного проживання, так і для інвестиції.
Для уточнення деталей та огляду пишіть/телефонуйте.
Обратная связь
Наталія Павлюк
офлайн