Без комиссии
1  / 20
Продається сучасний будинок площею 190м2, 10 соток.Лісова Буча - фото 1
Продається сучасний будинок площею 190м2, 10 соток.Лісова Буча - фото 2
Продається сучасний будинок площею 190м2, 10 соток.Лісова Буча - фото 3
Продається сучасний будинок площею 190м2, 10 соток.Лісова Буча - фото 4
Продається сучасний будинок площею 190м2, 10 соток.Лісова Буча - фото 5
Продається сучасний будинок площею 190м2, 10 соток.Лісова Буча - фото 6
Продається сучасний будинок площею 190м2, 10 соток.Лісова Буча - фото 7
Продається сучасний будинок площею 190м2, 10 соток.Лісова Буча - фото 8
Продається сучасний будинок площею 190м2, 10 соток.Лісова Буча - фото 9
Продається сучасний будинок площею 190м2, 10 соток.Лісова Буча - фото 10
Продається сучасний будинок площею 190м2, 10 соток.Лісова Буча - фото 11
Продається сучасний будинок площею 190м2, 10 соток.Лісова Буча - фото 12
Продається сучасний будинок площею 190м2, 10 соток.Лісова Буча - фото 13
Продається сучасний будинок площею 190м2, 10 соток.Лісова Буча - фото 14
Продається сучасний будинок площею 190м2, 10 соток.Лісова Буча - фото 15
Продається сучасний будинок площею 190м2, 10 соток.Лісова Буча - фото 16
Продається сучасний будинок площею 190м2, 10 соток.Лісова Буча - фото 17
Продається сучасний будинок площею 190м2, 10 соток.Лісова Буча - фото 18
Продається сучасний будинок площею 190м2, 10 соток.Лісова Буча - фото 19
Продається сучасний будинок площею 190м2, 10 соток.Лісова Буча - фото 20

Продається сучасний будинок площею 190м2, 10 соток.Лісова Буча

Буча

Пожаловаться
350 000 $
1 842 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 26 февраля 2026, ID: 4794121
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 190 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 10 сот.
  • Отопление Комбинированное 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Душевая кабина, Балкон, Терраса, Автонавес 
Описание
Продається сучасний будинок площею 190м2 на доглянутій ділянці 10 соток у престижному районі лісової Бучі.
Якісний сучасний ремонт, продумане планування.
Простора кухня-студія, 4 комфортні спальні одна з яких з гардеробною.
Простора вітальня з панорамними вікнами, де завжди багато сонця та тепла.

Ландшафтний дизайн із зеленим газоном, декоративними рослинами та затишними куточками для відпочинку.
Сучасна тераса для барбекю .
Автоматичний полив і підсвітка території створюють неймовірну затишну атмосферу .

Встановлено систему відеонагляду та охорони.
Автоматичні ворота, паркування для кількох авто.

Будинок розташований у престижному та затребуваному районі - лісова Буча.
Тиха вулиця, навколо свіже повітря та природа. Водночас - поруч уся необхідна інфраструктура: магазини, школи, дитячі садки, ресторани та спортивні клуби.
Зручний виїзд до Києва.

Це ідеальний варіант для тих, хто цінує комфорт, безпеку та життя поруч із природою, не відмовляючись від переваг міської інфраструктури.
Обратная связь
Юлія
офлайн