1  / 15
Продається просторий будинок у Фастові. - фото 1
Продається просторий будинок у Фастові. - фото 2
Продається просторий будинок у Фастові. - фото 3
Продається просторий будинок у Фастові. - фото 4
Продається просторий будинок у Фастові. - фото 5
Продається просторий будинок у Фастові. - фото 6
Продається просторий будинок у Фастові. - фото 7
Продається просторий будинок у Фастові. - фото 8
Продається просторий будинок у Фастові. - фото 9
Продається просторий будинок у Фастові. - фото 10
Продається просторий будинок у Фастові. - фото 11
Продається просторий будинок у Фастові. - фото 12
Продається просторий будинок у Фастові. - фото 13
Продається просторий будинок у Фастові. - фото 14
Продається просторий будинок у Фастові. - фото 15

Продається просторий будинок у Фастові.

Фастов

Пожаловаться
70 000 $
290 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 9 июня 2026, ID: 5076688
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 241 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 10 сот.
  • Ремонт Жилое состояние 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Скважина, Электричество, Канализация септик, Вывоз отходов 
Описание
м-рн Завокзалля.
Пропонуємо до продажу просторий будинок в три рівні, 240,9 м.кв.
1 рівень цокольний. Має гараж, котельню, ще можна облаштувати майстерню і різні кімнати для хоз.потреб, приміщення для зберігання овочів та консервації.
2 рівень має 5 кімнат ( 11,3+17,6+17,9+9,7+11,8) м.кв., вітальня, кухня, коридор, с/в.
3 рівень має дві окремі кімнати та коридор , ще є можливість облаштувати одну чи дві кімнати за потреби.
У будинку є газове опалення і як альтернатива у цей час пічне.
Вода у будинок підведена централізована, ще є криниця. Є бойлер і каналізація септик.
Будинок потребує косметичного ремонту.
Велика цінність- це територія. 10 сот.приватизованої землі. Є копанка, біля якої при бажанні можна облаштувати суперову зону відпочинку .
Розташований будинок на тихій вулиці мікрорайону.
Школа, садочок, супермаркет, магазини, аптеки, базар, вокзал, все у пішій доступності, 10-15 хв.ходу.
Цей будинок для господаря, який не боїтеся роботи, який готовий все зробити по своєму баченню і втілить всі свої мрії.
Ціна обговорюється, торг є.
Обратная связь
Світлана
офлайн
Похожие объявления
5-к будинок Дніпро, Ювілейне, 250000 $ Днепр 20
  • Пятикомнатная
  • 238 м2
  • 12 соток
250 000 $
Продам будинок в смт Слобожанське, кооператив Антей, Кленовий провулок, 7 Будинок 2 поверховий, площа 238/105/60 м2, готовність 90 %. Перший поверх: кухня- вітальня, гостьова спальня, санвузол, гардероб, гараж, 2 підсобних приміщення. Другий поверх : 3 спальні, санвузол, підсобне приміщення. Тепла підлога. Кахель. Світло, вода, центральна каналізація, газ по вулиці. Ділянка 12 соток, приватизована, загороджена. Торг ! будинок, стіни: керамічна цегла; житлових повірхів: 2; ділянка: 12 сот.; комісія: 5%
Днепр
4-к дача Київ, Дарницький, 73000 $ Киев 20
  • Четырехкомнатная
  • 127.6 м2
  • 5 соток
73 000 $ Без комиссии
Продаю дачу на березі озера 4 км від метро Славутич в Дарницькому районі м.Києва. Без %. Від власника Осокорки, Центральна, вулиця 9-а Лугова . Поруч зупинка громадського транспорту та магазин. Тиха закрита вулиця на 5 будинків, дружні сусіди. По вулиці проведено газ. Ділянка 5 соток знаходиться у мальовничому місці, прямо на березі "озера Дмитровича", що дає унікальну можливість для відпочинку біля води та риболовлі. Капітальний 127, 6 и.кв цегляний дачний будинок 80-х років побудови з високим цокольним поверхом. Дві спальні на другому поверсі + мансардна кімната. Стан "радянський". Заведена електрика 15кВт (3 фази). Ділянка прямокутної форми, рівна. Є місце для паркування авто. Відмінна транспортна розвязка. Документи на будинок і землю в порядку. Ідеальне перспективне місце для відпочинку та втілення Вашої мрії. Можливий торг дача, стіни: керамічна цегла; житлових повірхів: 2; ділянка: 5 сот.
Киев
7-к будинок Дніпро, Індустріальний, 215000 $ Днепр 20
  • 7 комнатная
  • 322 м2
  • 5 соток
215 000 $
Продам просторий будинок в Індустріальном районі, на вулиці Кривоноса. Будинок побудований з ракушняку і обкладений цеглою. Загальна площа 322 кв.м, два повноцінних поверхи та мансарда. У будинку 7 кімнат, 4 санвузли, камін на дровах та кондиціонери. Автономне газове опалення, вигребна яма, вся меблі та техніка залишаються. На мансардному поверсі обладнано ще одну міні-кухню. На задньому дворику є господарська будівля та парковка на 5 автомобілів під навісом з автоматичними воротами і сигналізацією. Ділянка приватизована, 5 соток. Торг можливий. будинок, стіни: черепашник; житлових повірхів: 2; ділянка: 5 сот.
Днепр
офлайн
Світлана
На сайте с 16 апреля 2020