1  / 16
Продається просторий будинок, 5 кімнат, 133,51 кв.м., зем. діл. 7,5сот - фото 1
Продається просторий будинок, 5 кімнат, 133,51 кв.м., зем. діл. 7,5сот - фото 2
Продається просторий будинок, 5 кімнат, 133,51 кв.м., зем. діл. 7,5сот - фото 3
Продається просторий будинок, 5 кімнат, 133,51 кв.м., зем. діл. 7,5сот - фото 4
Продається просторий будинок, 5 кімнат, 133,51 кв.м., зем. діл. 7,5сот - фото 5
Продається просторий будинок, 5 кімнат, 133,51 кв.м., зем. діл. 7,5сот - фото 6
Продається просторий будинок, 5 кімнат, 133,51 кв.м., зем. діл. 7,5сот - фото 7
Продається просторий будинок, 5 кімнат, 133,51 кв.м., зем. діл. 7,5сот - фото 8
Продається просторий будинок, 5 кімнат, 133,51 кв.м., зем. діл. 7,5сот - фото 9
Продається просторий будинок, 5 кімнат, 133,51 кв.м., зем. діл. 7,5сот - фото 10
Продається просторий будинок, 5 кімнат, 133,51 кв.м., зем. діл. 7,5сот - фото 11
Продається просторий будинок, 5 кімнат, 133,51 кв.м., зем. діл. 7,5сот - фото 12
Продається просторий будинок, 5 кімнат, 133,51 кв.м., зем. діл. 7,5сот - фото 13
Продається просторий будинок, 5 кімнат, 133,51 кв.м., зем. діл. 7,5сот - фото 14
Продається просторий будинок, 5 кімнат, 133,51 кв.м., зем. діл. 7,5сот - фото 15
Продається просторий будинок, 5 кімнат, 133,51 кв.м., зем. діл. 7,5сот - фото 16

Продається просторий будинок, 5 кімнат, 133,51 кв.м., зем. діл. 7,5сот

Берегово

Пожаловаться
150 000 $
1 124 $ за м²
3 просмотра объявления | 1 сегодня Показать статистику
Добавлено: 19 марта 2026, ID: 4848710
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 133.5 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 0.75 сот.
  • Отопление Собственная котельная 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Душевая кабина, Камин, Гараж, Автонавес, Подсобные помещения, Автономный электро генератор 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Скважина, Электричество, Центральная канализация, Канализация септик, Вывоз отходов 
Описание
Пропонується до продажу сімейний будинок площею 133 м² з гаражем, доглянутим подвір’ям та житловою мансардою.

Основні характеристики:
• загальна площа: 133,5 м²
• житлова площа 111,6 м²
• 5 кімнат
• мансарда
• 2 санвузли
• гараж 24 м²
• котельня
• окрема комора для дрів
• господарська (складова) будівля
• дерев’яний навіс, можна використовувати як для стоянки авто так і для альтанки, все залежить від потреб

Комунікації та комфорт:
• підключений природний газ
• електрозабезпечення від 3-фазного лічильника
• свердловина та центральне водопостачання
• центральна каналізація, септік
• двухконтурний газовий конденсаційний котел "Amfiton", при відсутності електроенергії працює від інвертера
• камі́н 12 квт (альтернативне опалення), отоплює 4 кімнати
• є генератор 2,5 квт
• кондиціонери (охолодження/опалення)

Ділянка та подвір’я:
• зелене подвір’я з плодовими деревами та кущами
• огород, придатний для вирощування овочів
• квітник
• затишна атмосфера для сімейного життя та відпочинку