Без комиссии
1  / 18
Продається простора світла квартира - фото 1
Продається простора світла квартира - фото 2
Продається простора світла квартира - фото 3
Продається простора світла квартира - фото 4
Продається простора світла квартира - фото 5
Продається простора світла квартира - фото 6
Продається простора світла квартира - фото 7
Продається простора світла квартира - фото 8
Продається простора світла квартира - фото 9
Продається простора світла квартира - фото 10
Продається простора світла квартира - фото 11
Продається простора світла квартира - фото 12
Продається простора світла квартира - фото 13
Продається простора світла квартира - фото 14
Продається простора світла квартира - фото 15
Продається простора світла квартира - фото 16
Продається простора світла квартира - фото 17
Продається простора світла квартира - фото 18

Продається простора світла квартира

Вышгород

Пожаловаться
90 000 $
732 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 22 апреля 2026, ID: 4951191
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 123 м2
  • Площадь кухни 15 м2
  • Этаж 10 
  • Этажность 11 
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Пентхаус 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Гардероб, Гостевой паркинг, Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Центральная канализация, Асфальтированная дорога 
Описание
КВАРТИРА, В ЯКУ МОЖНА ЗАКОХАТИСЯ!

Світлий ЖК біля водосховища — місце, де зручно, красиво і не хочеться тікати у відпустку, бо вона вже тут.

123 м² світла, простора любов з першого кроку:
• Стелі не тиснуть — повітря багато;
• Вікна великі — види вау, а не “на сусіда в халаті”;
• Газове індивідуальне опалення — коли хочеш, тоді і тропіки (і без сюрпризів в платіжках).

Все, що потрібно, — під носом:
• Садочки й школи — для майбутнього покоління вашої love story;
• Дитячі майданчики — бо навіть дорослим іноді хочеться гойдалку;
• Магазини, аптеки, кав’ярні — можна ходити навіть у капцях;
• До Києва — рукою подати, але жити будете на чистому повітрі, а не в смогу.

А ще тут водосховище! Місце, де можна:
• гуляти
• думати про життя
• фоткатись для Інсти
• бігати вранці (або просто говорити, що бігаєш)

Ця квартира — як хороші стосунки: простора, світла і тепла.

Ця квартира варта того, щоб побачити її наживо!
Живіть з комфортом, з видом, та натхненням.

Є питання телефонуйте!!!
Обратная связь
380637374855
офлайн