Без комиссии
1  / 19
Продається Простора квартира з терасою(ПентХаус) - фото 1
Продається Простора квартира з терасою(ПентХаус) - фото 2
Продається Простора квартира з терасою(ПентХаус) - фото 3
Продається Простора квартира з терасою(ПентХаус) - фото 4
Продається Простора квартира з терасою(ПентХаус) - фото 5
Продається Простора квартира з терасою(ПентХаус) - фото 6
Продається Простора квартира з терасою(ПентХаус) - фото 7
Продається Простора квартира з терасою(ПентХаус) - фото 8
Продається Простора квартира з терасою(ПентХаус) - фото 9
Продається Простора квартира з терасою(ПентХаус) - фото 10
Продається Простора квартира з терасою(ПентХаус) - фото 11
Продається Простора квартира з терасою(ПентХаус) - фото 12
Продається Простора квартира з терасою(ПентХаус) - фото 13
Продається Простора квартира з терасою(ПентХаус) - фото 14
Продається Простора квартира з терасою(ПентХаус) - фото 15
Продається Простора квартира з терасою(ПентХаус) - фото 16
Продається Простора квартира з терасою(ПентХаус) - фото 17
Продається Простора квартира з терасою(ПентХаус) - фото 18
Продається Простора квартира з терасою(ПентХаус) - фото 19

Продається Простора квартира з терасою(ПентХаус)

Тернополь

Пожаловаться
79 900 $
791 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 18 мая 2026, ID: 5018577
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 101 м2
  • Площадь кухни 20 м2
  • Этаж 10 
  • Этажность 10 
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Пентхаус 
  • Тип стен Кирпичный 
Описание
Продається пентхаус у престижному ЖК Квартал Енергія

Вартість 79900$ ! Без комісії !
! Ціна - менша ніж у забудовника !

Площа 101 м.кв(квартира 85м.кв і тераса 16м.кв)
Двір закритого типу, цегляний будинок
Панорамний вид на місто
Сучасний якісний ліфт
Власна простора тераса на якій ви зможете насолодитись ранковим сходом сонця за чашечкою кави

Додатково можна придбати або орендувати місце у підземному паркінгу

Квартал Енергія - місце в якому є все що потрібно для життя

! При потребі - зробимо таку квартиру для вас під ключ !

Можна багато говорити, краще один раз глянути.

Телефонуйте, з радістю покажу вам квартиру у зручний для вас час !
Обратная связь
Василь Яциківський
офлайн