1  / 11
Продається простора 3-кімнатна квартира Жадова( ближне ) - фото 1
Продається простора 3-кімнатна квартира Жадова( ближне ) - фото 2
Продається простора 3-кімнатна квартира Жадова( ближне ) - фото 3
Продається простора 3-кімнатна квартира Жадова( ближне ) - фото 4
Продається простора 3-кімнатна квартира Жадова( ближне ) - фото 5
Продається простора 3-кімнатна квартира Жадова( ближне ) - фото 6
Продається простора 3-кімнатна квартира Жадова( ближне ) - фото 7
Продається простора 3-кімнатна квартира Жадова( ближне ) - фото 8
Продається простора 3-кімнатна квартира Жадова( ближне ) - фото 9
Продається простора 3-кімнатна квартира Жадова( ближне ) - фото 10
Продається простора 3-кімнатна квартира Жадова( ближне ) - фото 11

Продається простора 3-кімнатна квартира Жадова( ближне )

Соколовское

Пожаловаться
59 000 $
908 $ за м²
13 просмотров объявления | 1 сегодня Показать статистику
Добавлено: 26 сентября 2025, ID: 4318134
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 65 м2
  • Площадь кухни 9 м2
  • Этаж
  • Этажность 10 
  • Ремонт Косметический ремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Комфорт Ванна, Мебель на кухне 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продається простора 3-кімнатна квартира
- Район: Героїв України (Жадова), 8/10 поверх

- Основні переваги:

окремі кімнати – зручно для сім’ї;

зроблений косметичний ремонт – можна одразу заселятися;

автономне газове опалення – економія та комфорт у будь-яку пору року;

зручна локація: поруч зупинки, магазини, садочки, школи та вся необхідна інфраструктура.

- Вартість: 59 000 $
- Можливий продаж по сертифікату

- Пропозиція від агенції нерухомості «Експерт»
Контакт: Анастасія – 06*********70
Обратная связь
Настёна АН-Эксперт
офлайн