1  / 20
Продається простора 2-кімнатна квартира біля моря (район Моноліту) - фото 1
Продається простора 2-кімнатна квартира біля моря (район Моноліту) - фото 2
Продається простора 2-кімнатна квартира біля моря (район Моноліту) - фото 3
Продається простора 2-кімнатна квартира біля моря (район Моноліту) - фото 4
Продається простора 2-кімнатна квартира біля моря (район Моноліту) - фото 5
Продається простора 2-кімнатна квартира біля моря (район Моноліту) - фото 6
Продається простора 2-кімнатна квартира біля моря (район Моноліту) - фото 7
Продається простора 2-кімнатна квартира біля моря (район Моноліту) - фото 8
Продається простора 2-кімнатна квартира біля моря (район Моноліту) - фото 9
Продається простора 2-кімнатна квартира біля моря (район Моноліту) - фото 10
Продається простора 2-кімнатна квартира біля моря (район Моноліту) - фото 11
Продається простора 2-кімнатна квартира біля моря (район Моноліту) - фото 12
Продається простора 2-кімнатна квартира біля моря (район Моноліту) - фото 13
Продається простора 2-кімнатна квартира біля моря (район Моноліту) - фото 14
Продається простора 2-кімнатна квартира біля моря (район Моноліту) - фото 15
Продається простора 2-кімнатна квартира біля моря (район Моноліту) - фото 16
Продається простора 2-кімнатна квартира біля моря (район Моноліту) - фото 17
Продається простора 2-кімнатна квартира біля моря (район Моноліту) - фото 18
Продається простора 2-кімнатна квартира біля моря (район Моноліту) - фото 19
Продається простора 2-кімнатна квартира біля моря (район Моноліту) - фото 20

Продається простора 2-кімнатна квартира біля моря (район Моноліту)

Черноморск

Пожаловаться
82 000 $
1 046 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 22 апреля 2026, ID: 4952266
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 78.4 м2
  • Площадь кухни 15.3 м2
  • Этаж
  • Этажность 12 
  • Тип дома Жилой фонд 2001-2010-е 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Монолитный 
  • Отопление Собственная котельная 
  • Комфорт Кондиционер, Душевая кабина, Мебель на кухне, Парковочное место, Лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Простора квартира у затишному районі — ідеальний варіант для життя або інвестиції.
Загальна площа — 82 м², низький поверх — зручно та практично, приємний вид на море, високі стелі (3 м) — багато простору та світла, якісна шумоізоляція — тиша та комфорт.
Сучасний свіжий ремонт, повністю готова до проживання, укомплектована меблями та технікою. Квартира світла, тепла та затишна. Продумане планування забезпечує комфорт для всієї родини.
Район Моноліту, вул. Радісна, поруч супермаркети, школа, дитячий садок, близькість до моря.
Телефонуйте та записуйтесь на перегляд!
ID:215921
Відмінний варіант як для життя, так і для вигідної здачі в оренду.
Обратная связь
Людмила
офлайн