Без комиссии
1  / 20
Продається пентхаус, 161 м², преміальний ЖК "Time", біля центру - фото 1
Продається пентхаус, 161 м², преміальний ЖК "Time", біля центру - фото 2
Продається пентхаус, 161 м², преміальний ЖК "Time", біля центру - фото 3
Продається пентхаус, 161 м², преміальний ЖК "Time", біля центру - фото 4
Продається пентхаус, 161 м², преміальний ЖК "Time", біля центру - фото 5
Продається пентхаус, 161 м², преміальний ЖК "Time", біля центру - фото 6
Продається пентхаус, 161 м², преміальний ЖК "Time", біля центру - фото 7
Продається пентхаус, 161 м², преміальний ЖК "Time", біля центру - фото 8
Продається пентхаус, 161 м², преміальний ЖК "Time", біля центру - фото 9
Продається пентхаус, 161 м², преміальний ЖК "Time", біля центру - фото 10
Продається пентхаус, 161 м², преміальний ЖК "Time", біля центру - фото 11
Продається пентхаус, 161 м², преміальний ЖК "Time", біля центру - фото 12
Продається пентхаус, 161 м², преміальний ЖК "Time", біля центру - фото 13
Продається пентхаус, 161 м², преміальний ЖК "Time", біля центру - фото 14
Продається пентхаус, 161 м², преміальний ЖК "Time", біля центру - фото 15
Продається пентхаус, 161 м², преміальний ЖК "Time", біля центру - фото 16
Продається пентхаус, 161 м², преміальний ЖК "Time", біля центру - фото 17
Продається пентхаус, 161 м², преміальний ЖК "Time", біля центру - фото 18
Продається пентхаус, 161 м², преміальний ЖК "Time", біля центру - фото 19
Продається пентхаус, 161 м², преміальний ЖК "Time", біля центру - фото 20

Продається пентхаус, 161 м², преміальний ЖК "Time", біля центру

Киев, Соломенский

Пожаловаться
356 000 $
2 204 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 11 мая 2026, ID: 5010408
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 161.5 м2
  • Площадь кухни 49 м2
  • Этаж 24 
  • Этажность 25 
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Централизованное 
Описание
Пропонується до продажу простора дворівнева квартира у сучасному житловому комплексі бізнес-класу "Time".
За адресою: вул. Митрополита Василя Липківського, 38-А.
Це ідеальний варіант для тих, хто цінує комфорт, масштаб простору та престижну локацію поруч із центром Києва.

Основні характеристики:
Загальна площа — 161,5 м²
Висота стель — 2,8 м²
Функціональне планування дозволяє реалізувати як класичний сімейний формат, так і сучасний open space.
Великі вікна забезпечують максимальну кількість природнього світла.

Про житловий комплекс "Time":
Сучасна архітектура та стильний фасад
Закрита територія з контролем доступу та відеоспостереженням
Підземний паркінг
Презентабельні вхідні групи та консьєрж-сервіс
Доглянута прибудинкова територія
Локація: комплекс розташований у зручному районі поруч із центром міста. Відмінна транспортна розв’язка дозволяє швидко дістатися в будь-яку частину Києва.
Поруч: діловий центр міста, школи, дитячі садки, супермаркети, ресторани, кав’ярні, зелені зони для відпочинку.

Переваги квартири:
- велика площа — рідкісна пропозиція на ринку,
- ідеальна основа для індивідуального дизайну,
- престижний комплекс,
- вигідна інвестиція як для життя, так і для оренди.