1  / 9
Продається нова квартира в ЖК "Сонячний Квартал". ТЕРМІНОВО. Є-Оселя - фото 1
Продається нова квартира в ЖК "Сонячний Квартал". ТЕРМІНОВО. Є-Оселя - фото 2
Продається нова квартира в ЖК "Сонячний Квартал". ТЕРМІНОВО. Є-Оселя - фото 3
Продається нова квартира в ЖК "Сонячний Квартал". ТЕРМІНОВО. Є-Оселя - фото 4
Продається нова квартира в ЖК "Сонячний Квартал". ТЕРМІНОВО. Є-Оселя - фото 5
Продається нова квартира в ЖК "Сонячний Квартал". ТЕРМІНОВО. Є-Оселя - фото 6
Продається нова квартира в ЖК "Сонячний Квартал". ТЕРМІНОВО. Є-Оселя - фото 7
Продається нова квартира в ЖК "Сонячний Квартал". ТЕРМІНОВО. Є-Оселя - фото 8
Продається нова квартира в ЖК "Сонячний Квартал". ТЕРМІНОВО. Є-Оселя - фото 9

Продається нова квартира в ЖК "Сонячний Квартал". ТЕРМІНОВО. Є-Оселя

Голубиное

Пожаловаться
59 999 $
2 308 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 19 мая 2026, ID: 5027101
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 26 м2
  • Площадь кухни 5 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Планировка Студия 
  • Тип стен Монолитный 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Ванна, Мебель на кухне, Панорамные окна, Пожарная сигнализация, Охраняемая территория, Парковочное место, Гостевой паркинг, Лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Скважина, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продаю апартаменти для власного відпочинку та здачі в оренду з власними бюветами мінеральної цілющої води Лужанська 7, басейном, рестораном та парковкою під охороною 24/7
Опалення - теплові насоси у будинку (тепла підлога)
Електроенергія - комерційний тариф.
Обратная связь
Ігор
офлайн