Без комиссии
1  / 18
Продається квартира з дизайнерським ремонтом в ЖК Нова Англія - фото 1
Продається квартира з дизайнерським ремонтом в ЖК Нова Англія - фото 2
Продається квартира з дизайнерським ремонтом в ЖК Нова Англія - фото 3
Продається квартира з дизайнерським ремонтом в ЖК Нова Англія - фото 4
Продається квартира з дизайнерським ремонтом в ЖК Нова Англія - фото 5
Продається квартира з дизайнерським ремонтом в ЖК Нова Англія - фото 6
Продається квартира з дизайнерським ремонтом в ЖК Нова Англія - фото 7
Продається квартира з дизайнерським ремонтом в ЖК Нова Англія - фото 8
Продається квартира з дизайнерським ремонтом в ЖК Нова Англія - фото 9
Продається квартира з дизайнерським ремонтом в ЖК Нова Англія - фото 10
Продається квартира з дизайнерським ремонтом в ЖК Нова Англія - фото 11
Продається квартира з дизайнерським ремонтом в ЖК Нова Англія - фото 12
Продається квартира з дизайнерським ремонтом в ЖК Нова Англія - фото 13
Продається квартира з дизайнерським ремонтом в ЖК Нова Англія - фото 14
Продається квартира з дизайнерським ремонтом в ЖК Нова Англія - фото 15
Продається квартира з дизайнерським ремонтом в ЖК Нова Англія - фото 16
Продається квартира з дизайнерським ремонтом в ЖК Нова Англія - фото 17
Продається квартира з дизайнерським ремонтом в ЖК Нова Англія - фото 18

Продається квартира з дизайнерським ремонтом в ЖК Нова Англія

Киев, Голосеевский

Пожаловаться
97 999 $
3 267 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 10 мая 2026, ID: 5006558
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 30 м2
  • Площадь кухни 10 м2
  • Этаж
  • Этажность 21 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Панельный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Ванна, Мебель на кухне, Панорамные окна 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Асфальтированная дорога 
Описание
Пропонується для продажу затишна, світла та дуже функціональна однокімнатна квартира розташована в одному з найпопулярніших комплексів Києва - ЖК «Нова Англія», будинок «Ньюкасл».
Комплекс Комфорт- класу, із закритою та упорядкованою територією, ландшафтним дизайном, чудовим озелененням і квітами. В ЖК є все від дитячого садочка і школи до алеї з музичними фонтанами, місцями для відпочинку, зоною барбекю, дитячими майданчиками, магазинами, кафе, ресторанами, салонами краси, спортивними майданчиками і секціями, поштовими відділеннями та інше. Це справжнє сучасне місто в місті.
Під будинком розташований підземний паркінг з доступом з ліфта, паркінг працює і як укриття!
Квартира стильна, з сучасним ремонтом із якісних матеріалів і вишуканим , неповторним дизайнерським рішенням і декором. Квартира створювалась з великою увагою до кожної деталі. Розумне планування, велика кількість систем зберігання, різні варіанти освітлення - усе продумано до дрібниць, для максимального комфорту. Квартира повністю готова до проживання: укомплектована всіма якісними і сучасними меблями, зробленими під замовлення та високоякісною побутовою технікою. Кондиціонер, пральна та посудомийна машини, вбудований холодильник, варильна панель, духова шафа, бойлер). Стіни пофарбовані у модний колір «Латте». Тепла підлога, італійський кахель в сучасному кольорі «Онікс», двоспальне ліжко з підйомним механізмом і великою нішою для білизни, дві великі шафи для речей, у спальні гардеробна шафа з підсвіткою, у кухні-вітальні стильний розкладний диван. Освітлення яскраве, преміальне. З панорамних вікон відкривається чудовий вид в жк та на місто.