1  / 20
Продається квартира  у клубному будинку преміум-класу Hidden - фото 1
Продається квартира  у клубному будинку преміум-класу Hidden - фото 2
Продається квартира  у клубному будинку преміум-класу Hidden - фото 3
Продається квартира  у клубному будинку преміум-класу Hidden - фото 4
Продається квартира  у клубному будинку преміум-класу Hidden - фото 5
Продається квартира  у клубному будинку преміум-класу Hidden - фото 6
Продається квартира  у клубному будинку преміум-класу Hidden - фото 7
Продається квартира  у клубному будинку преміум-класу Hidden - фото 8
Продається квартира  у клубному будинку преміум-класу Hidden - фото 9
Продається квартира  у клубному будинку преміум-класу Hidden - фото 10
Продається квартира  у клубному будинку преміум-класу Hidden - фото 11
Продається квартира  у клубному будинку преміум-класу Hidden - фото 12
Продається квартира  у клубному будинку преміум-класу Hidden - фото 13
Продається квартира  у клубному будинку преміум-класу Hidden - фото 14
Продається квартира  у клубному будинку преміум-класу Hidden - фото 15
Продається квартира  у клубному будинку преміум-класу Hidden - фото 16
Продається квартира  у клубному будинку преміум-класу Hidden - фото 17
Продається квартира  у клубному будинку преміум-класу Hidden - фото 18
Продається квартира  у клубному будинку преміум-класу Hidden - фото 19
Продається квартира  у клубному будинку преміум-класу Hidden - фото 20

Продається квартира у клубному будинку преміум-класу Hidden

Киев, Печерский

Пожаловаться
387 000 $
6 047 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 19 февраля 2026, ID: 4768391
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 64 м2
  • Площадь кухни 25 м2
  • Этаж
  • Этажность
Описание
Продається квартира з вільним плануванням 95,1 м²
у клубному будинку преміум-класу Hidden

Адреса: вул. Садово-Ботанічна, 46, Печерський район

Hidden — унікальний клубний будинок у престижному районі Києва, поруч із Національним ботанічним садом ім. Гришка. Поєднання сучасної архітектури, передових технологій та камерної атмосфери створює ідеальний простір для комфортного життя або вигідної інвестиції.

Переваги будинку Hidden

Архітектура та технології:

Фасад із керамограніту — сучасний стиль та довговічність

Теплоізоляція ROCKWOOL (150 мм) — висока енергоефективність

Вікна Schüco з потрійним склопакетом — тиша, тепло та панорамні краєвиди

Шумопоглинаюча каналізація — максимальний комфорт проживання

Інфраструктура та зручності:

Панорамний ліфт WITTUR + вантажний ліфт

Підземний паркінг та гостьові паркомісця

Дизайнерське лобі та лаунж-зони для відпочинку

Безпека та приватність:

Цілодобова охорона

Система відеоспостереження

Престижне розташування:

Поруч метро «Видубичі»

Посольства Литви, ОАЕ, Катару

5 хвилин на авто до Хрещатика та Подолу

У пішій доступності школи, ресторани, ТРЦ, ботанічний сад

Для інвесторів — вигідні умови та пропозиції.
A23597
Обратная связь
Собко Альона
офлайн