Без комиссии
1  / 10
Продається квартира на площі Ринок - фото 1
Продається квартира на площі Ринок - фото 2
Продається квартира на площі Ринок - фото 3
Продається квартира на площі Ринок - фото 4
Продається квартира на площі Ринок - фото 5
Продається квартира на площі Ринок - фото 6
Продається квартира на площі Ринок - фото 7
Продається квартира на площі Ринок - фото 8
Продається квартира на площі Ринок - фото 9
Продається квартира на площі Ринок - фото 10

Продається квартира на площі Ринок

Самар

Пожаловаться
28 999 $
579 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 18 мая 2026, ID: 5013930
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 50.1 м2
  • Площадь кухни 24.9 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Под чистовую отделку 
  • Планировка Свободная планировка 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продається квартира площею 50.1 м² у самому серці Самбора.
Другий поверх двоповерхового будинку "і ніхто по голові ходити не буде ;) ".
Не кутова.
Квартира розташована в тихій частині будинку зі сторони дворика.
Житлова площа — 36,5 м²
- Коридор
- Санвузол
- Кухня-студія
- Спальня
Зроблений капітальний чорновий ремонт:
-встановлені дорогі металопластикові вікна та вхідні двері
- зроблена армована стяжка.
- поміняна вся проводка, нова штукатурка.
Проведені газ , світло, вода, каналізація.
-Є горище. В 2024 зробили ремонт даху.
-На першому поверсі є кладова.
-У дворі є місце для паркування.
Зручна локація, все поруч .
Хороший варіант як для проживання, так і для інвестиції.
Вартість: 28990 $
Запрошую на огляд квартири за попередньою домовленістю!

ЗАХОДЬТЕ НА НАШІ СТОРІНКИ В ТІКТОК, ІНСТАГРАМ ТА ФЕЙСБУК, ДЕ ЩЕ БІЛЬШЕ ЦІКАВИХ І НОВИХ ОБ'ЄКТІВ!
Працюємо з усіма бюджетними коштами:
Житлові сертифікати(за втрачене житло по програмі(Євідновлення)
Обратная связь
Юрій
офлайн