1  / 6
Продається квартира 3х кімнатна в ЖК Рубін - фото 1
Продається квартира 3х кімнатна в ЖК Рубін - фото 2
Продається квартира 3х кімнатна в ЖК Рубін - фото 3
Продається квартира 3х кімнатна в ЖК Рубін - фото 4
Продається квартира 3х кімнатна в ЖК Рубін - фото 5
Продається квартира 3х кімнатна в ЖК Рубін - фото 6

Продається квартира 3х кімнатна в ЖК Рубін

Коломыя

Пожаловаться
53 750 $
698 $ за м²
1 просмотр объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 22 апреля 2026, ID: 4952249
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 77 м2
  • Площадь кухни 20 м2
  • Этаж
  • Этажность 10 
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Студия 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Асфальтированная дорога 
Описание
Продається квартира 3х кімнатна в місті Коломия ЖК Рубін
Продається 3-кімнатна квартира в м. Коломия вул. Січових Стрільців, 56
Характеристики:
Поверх: 9 із 10
Площа: від 76.79м² і більше..
Ціна: лише 700 $/м² — дешевше, ніж у забудовника!
Переваги ЖК Рубін
Стильний новий житловий комплекс, будинок зданий в експлуатацію
Всі комунікації підключені: опалення, електрика
Вільне планування — можливість зробити квартиру під себе
Чудовий панорамний вид на місто
Поруч розвинена інфраструктура: магазини, школа, дитячий садок, зупинки транспорту.
Деталі та огляд квартири за номером:
Обратная связь
Наталя
офлайн